“Pueblo w Gdyni lepsze:-(”
Pueblo — recenzja

Pueblo
Nr 60 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kurczę mam mieszane uczucia i od tego zaczynam recenzje. Byliśmy w Pueblo w Gdyni i zostaliśmy miło zaskoczeni pysznym meksykańskim jedzeniem. Na koniec urlopu stwierdziliśmy, że czas sprawdzić Pueblo w Gdańsku. Ja zamówiłem żeberka, a Żona Pollo Loco i do tego zupa z owocami morza. Zupa była pyszna! Polecam każdemu spróbować natomiast pozostałe dania mdłe i nijakie. Żeberka teoretycznie miały być pieczone w sosie BBQ, a smakowały tak jak by zostały ugotowane i uwędzone bez smaku BBQ (był osobno sos). Mięso żeberek twarde i gumowate :-(. W obydwu zestawach dodatki były mdłe: pasta z fasoli smakowała tak jak wyglądała... . W Gdyni w Pueblo na start dostaje się powitalnie nachos i salsę, a tutaj nie. Na plus bardzo miła obsługa - dziękujemy za możliwość wejścia z psem!

Dziękujemy, tomekzajdel

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy trzy różne zupy, wszystkie były przepyszne :) cena adekwatna do jakości i smaku, jak najbardziej polecam to miejsce :)

Dziękujemy, 656iwonas
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce.

Surf & Turf pyszne a margahirita obłędna.
Miła i sprawna obsługa.
Bardzo polecam.

Dziękujemy, firana
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Dla fanów meksykańskiego klimatu i kuchni jak znalazł
-miła, profesjonalna obsługa
-bardzo dobre jedzenia, ogromne porcje
-głośna i radosna atmosfera

Dziękujemy, 204kamilo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 781nasz744, Kierownik, PuebloOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi użytkowniku 204kamilo!

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie bardzo miłej recenzji o naszym lokalu.

Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy się ponownie :)

Muchas Gracias!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych miejsc, gdzie można spróbować meksykańskiej kuchni. Wyśmienite przekąski, oryginalne drinki - 5 gwiazdek bez dwóch zdań. Wrócę z pewnością

Dziękujemy, Roksana G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 781nasz744, Właściciel, PuebloOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi użytkowniku Roksana G!

Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy się ponownie :)

Muchas Gracias!

Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pueblo? Podziel się wrażeniami!