“Stanowczo odradzamy i przestrzegamy !”
Pueblo — recenzja

Pueblo
Nr 18 wśród 545 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Liczba recenzji: 1
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Stanowczo odradzamy i przestrzegamy !”
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2017

Po krótkim zasięgnięciu opinii w necie postanowiliśmy wybrać się do tej "meksykańskiej restauracji". Niestety po otrzymaniu zamówienia, a zamówiliśmy talerz rozmaitości aby spróbować wszystkiego po trochu... Koszt 77 zł. Musimy przyznać że tak okropnego jedzenia długo nikt nam nie zaserwował, wszystko bardzo tłuste zaczynając od ziemniaczków po przesuszone kawałki mięsa. Wszystko sprawiało wrażenie jakby było odgrzane z wczorajszego grilla... Ponadto nie doszukaliśmy się tam żadnych meksykańskich smaków ! Sam bardzo dużo gotuję i mam pewne porównanie jak smakują kuchnie z innych rejonów świata. Nigdy więcej tam nie zawitamy bo zwyczajnie nie ma po co. Według naszej opinii jest to knajpka, która chyba bazuje na turystach którzy dają się złapać na nieco klimatyczny wystrój ale już tam nigdy nie wrócą.. i słusznie.

1 Dziękujemy, Maciej A

Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 24
12 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Pueblo - meksykańskie jedzonko”
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Dla mnie najlepsze meksykańskie jedzenie jakie jadłem po powrocie z wakacji w Meksyku. Szczerze polecam

Dziękujemy, Dariusz D
Liczba recenzji: 1
“Zdecydowanie najlepszy lokal w Trójmieście.”
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2017

W dniu dzisiejszym po raz kolejny zostaliśmy mile ugoszczeni w tej restauracji. Czas oczekiwania od zamówienia jest dość krótki, przy czym dania to istny rarytas. Widać, że cały personel jest dla gości bardzo życzliwy i otwarty. Nie wiem jak to robi właściciel, że tak dobrze dopiera obsługę :) To nasze ulubione miejsce w Gdańsku.

Dziękujemy, Agata W
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
6 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Czteroosobowa uczta”
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy orzeźwiającą lemoniadę - rewelacja. Paterę xxl dla 4 osób, w której była genialna karkówka (idealna z sosem bbq) oraz pyszne enchilades z musem z awokado. Ciekawy był także dzban margarity z mango, choć konsystencja była trochę zbyt gęsta. Jednym słowem bogate menu i wykwintne smaki

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Szymon M
Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 4
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“polecam”
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2017

Smaczna kuchnia, krótki czas oczekiwania. Ceny normalne jak na stare miasto.palce lizać pozdrawiam kuchnię.

Dziękujemy, Sightseeing C

Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pueblo? Podziel się wrażeniami!