“Domowy obiadek ”

Turystyczny Bar Mleczny
Nr 73 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na zakończenie nadmorskiej przygody poczułam tęsknotę za zwykłym, domowym obiadem. I nie rozczarowałam się. Chociaż kolejka przy wejściu była przerażająca, okazało się, że przesuwa się bardzo szybko. Wybrałam ziemniaki, schabowego i szpinak. Porcja okazała się być ogromna i... Tania. Schabowy był wielkości 3/4 talerza, szpinaku były 3 słuszne łychy, a z dwóch potężnych kul ziemniaków podołałam tylko jednej. I chociaż nie jestem fanką kotletów, smakowało mi jak nigdy. Wybór jedzenia jest ponadto bardzo bogaty. Przez recenzje nieco bałam się przygód z obsługą, jednak okazało się, że wszystkie panie były bardzo miłe. Za 2 pełne, duże obiady (+ soczek jabłkowy) zapłaciliśmy 39 złotych. Wystrój przypadł mi do gustu: czysto, jasno i bez zbędnych elementów. Właściwie jedynym minusem tego lokalu jest tylko jedna toaleta. Jeśli tylko będę miała okazję zwiedzać Gdańsk, wrócę tam na pewno.

Dziękujemy, glodomorra

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

W Turystycznym każdy zje coś dobrego i najważniejsze nie odgrzewanego. Polecamy na obiady rodzinne - za 60 złotych trzy osoby zjedzą pełny obiad. W gąszczu kebabowni i pizzerowni taki bar to perełka. Szkoda, że mizeria i chłodnik są przyprawiane tylko na kaszubską nutę - na słodko. Z pewnością odwiedzimy to miejsce ponownie żeby zjeść smacznie i po domowemu.

Dziękujemy, Stasiu_Irena
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre i co najważniejsze tanie jedzenie dla rodziny. 4 drugie dania dwa napoje i dwa desery za jedyne 66 zł. Rodzina najedzona i zadowolona.

Dziękujemy, wodniks2019
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszyscy dobrze wiedza, że lato i wakacje to idealny czas dla restauracji, szczególnie w takich turystycznych miastach.
Niestety osobą odpowiedzialna za zamówienia chyba nie przewidziała tyłu gości.
Nie było dostępnych ani pierogów, ani klusek, ani nic co było związane z mąką.
Pani kelnerka prawie przy każdym stoliku była proszona właśnie o te podstawowe dania. Niestety musiałam informować że są one obecnie niedostępne.
A szkoda bo kilku gości wtedy odeszło do konkurencji.
Niemniej jednak, trzymamy kciuki aby wszystko wróciło na właściwy tor.
Powodzenia!

Dziękujemy, Y7668UOnatalias
Zrecenzowano 21 lipca 2019

sobota 20 lipca, pełnia sezonu, piękna pogoda,a tu po godzinie 16 nie było już specjalnie co wybrać.Chciałam zamówić kluski leniwe-nie ma, pierogi-nie ma,wiele osób o to pytało, w końcu pani głośno powiedziała: nic mącznego już nie ma! Nie miałam chwili do zastanowienia,pani nerwowo pytała co podać.Wzięłam barszcz ukraiński( dobry) oraz gołąbki( chciałam jednego, lecz ponoć porcja składa się z dwóch i tak musi być!) były niedobre,lekko ciepłe,ziemniaki zresztą też.Mąż jadł golonkę i stwierdził, że gorszej chyba nie jadł.Oczywiście nie zjedliśmy wszystkiego! Uważam .że opinie na temat tego baru mlecznego są mocno zawyżone, może kiedyś tu było smacznie, ale teraz niestety nie! jedzenie mdłe,niedoprawione, niesmaczne

Dziękujemy, neska2019

Turystyczny Bar Mleczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Turystyczny Bar Mleczny? Podziel się wrażeniami!