Zrecenzowano: 21 maja 2019

Super pokoik, czuliśmy się jak w prawdziwym dworku a nie hotelu. Sympatyczna obsluga w osobie właścicielki. Smaczne i obfite śniadania w dogodnych godzinach. Piękne otoczenie blisko do przeprawy i śluzy w Swibnie

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, KrystynaEdw
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017

Plusy:
-brak gwaru na plaży
- pyszna rybka w Barze Dragon
-prom łączący Świbno z Mikoszewem /atrakcja/.
Minusy:
- fatalne śniadania-nie ma co zjeść, ciągle ta sama wędlina,asortyment ubogi,nie ma kawy z ekspresu do śniadania
- łóżko bardzo niewygodne
- tak samo poduszki i kołdry- cieniutkie
-brak zainteresowania gościem
-ciągły brak internetu
-w ogóle nie wyposażony aneks kuchenny
-brak w pokoju kącika wypoczynkowego
-przygnębiający wystrój pensjonatu
-fatalne dojście do morza, ok.20-25 minut
-komary
-brak zaopatrzenia w sklepie .
Nigdy więcej!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Brak udogodnień dla osoby niepełnosprawnej. Pokój ciemny ,niewygodny.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Andrzej J
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pensjonat prowadzony z pasją przez właścicieli. Polecam apartament. Mieszkałem w pokoju 3 osobowym i dla moich potrzeb było trochę za ciasno ale to w końcu pensjonat i tak naprawdę to tylko miejsce do spania. Pościel i ręczniki czyste i często wymieniane (4x przez 2 tygodnie). Pokoje regularnie sprzątane. Liczne rozgałęźniki prądu elektrycznego to dobry pomysł w obecnych czasach. Śniadania smaczne urozmaicone, można jeść w jadalni lub na tarasie.
Świbno to kiedyś wioska rybacka a obecnie jest wcielona do Gdańska. Do centrum 20 min samochodem lub trochę dłużej autobusem(połączenie bezpośrednie). Plaża w Świbnie ładna dzika woda chyba najczystsza w zatoce. Na plażę spacer ok.20 minut przez las. Brak tłumów i nie trzeba palikować terenu na plaży Brak kramów na ulicach!!! Kilka smażalni ryb pizzeria i jadłodajnia przy ośrodku kempingowym. Dobre miejsce na odpoczynek.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, tomekles
Zrecenzowano: 25 lipca 2016

Tygodniowy pobyt; małżeństwo z dorosłym synem. Apartament wygodny i zadbany. Wystrój... Lubię taki styl.Śniadania w formie bufetu - duży wybór, szczególnie serów które lubię. Spokój, cisza. Tego oczekiwałem. Cena przyzwoita. Bardzo mili właściele. Piotr - Tarnów

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, pjasiak
Zrecenzowano: 23 stycznia 2016

Spokojne i super miejsce dla osób, które na co dzień żyja na wysokich obrotach. Byliśmy 2 razy i czekamy znowu na wakacje zeby tam pojechac. Spokój, cisza a za oknem las sosnowy. Pensjonat w dobrym standardzie, urządzony stylowo. Pokoje ładne i zadbane. Do plazy trzeba troche dojsc, ale spacer przez las piniowy jest na prawde bardzo przyjemny. A plaza szeroka, z małą ilością osób. Dzieci mogą budować zamki na piasku i żadne kolonie albo tłumy ludzi i młodziezy tego nie zdepczą - bo ich tam nie ma :)
Gdy nie ma pogody, mozna pojechac do Trójmiasta - jest dobra komunikacja autobusowa, samochodem tez sie szybko dojeżdza. Dla nas jest to idealne miejsce: prawdziwa plaza, bez tłumów, z muszelkami i malutkimi bursztynami, a z drugiej strony wszystkie atrakcje Trójmiasta. Ale chyba najbardziej nam sie podoba poranna w kawa w ogrodzie, z widokiem na sosny - po śniadaniu, które jest na prawde bardzo smaczne i urozmaicone.

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Anna J