“Jubileusz”
Restauracja Villa Eva — recenzja

Restauracja Villa Eva
Nr 81 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Europejska, Polska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 2 września 2019

W dniu 01 września 2019 roku obchodziliśmy z żoną 50. rocznicę naszego ślubu. Na przyjęcie gości wybraliśmy restaurację w Villi Eva. Był to bardzo dobry wybór. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem lokalu i panującej w nim szczególnej atmosfery. Obsługa profesjonalna, miła i dyskretna. Potrawy bardzo smaczne i bardzo dobrze podane. Wielu gości deklarowało wybranie Villi Eva jako miejsca organizacji swoich ważnych przyjęć rodzinnych i towarzyskich. Dziękujemy personelowi za przygotowanie przyjęcia i gościnę.
Z całego serca polecamy lokal.
Ewa i Janusz

Dziękujemy, Janusz J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa K, Owner, Restauracja Villa EvaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy Państwu za wybranie naszej restauracji i gratulujemy jubileuszu!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy Villa Eva jako salę weselną na ok 60 osób, przyjęcie odbyło się pod koniec lipca.
Przede wszystkim muszę pochwalić bardzo dobry kontakt z panią Manager, z którą mogliśmy omówić każdy szczegół tego wyjątkowego dnia.
Obsługa na bardzo wysokim poziomie, panie kelnerki z uwagą pilnowały by na stołach nie stały puste naczynia czy butelki a braki (zwłaszcza w napojach) były na bieżąco uzupełniane.
Całe menu ustalane w najdrobniejszych szczegółach ok 2 tygodnie przed terminem przyjęcia. Nie ma problemu z osobami o diecie specjalnej (wegetarianie, diety bezglutenowe, alergie itp.).
Jedzenie pyszne, dania ciepłe podawane bardzo sprawnie, bufet z zimnymi przekąskami i deserami obfity, uzupełniany w razie potrzeby.
Sala nie wymaga specjalnej dekoracji, świece i kompozycja kwiatowa na stole prezydialnym były w cenie i w zupełności wystarczyły.
Sala klimatyzowana jest na prawdę a nie tylko taką nazywana. Jednak i mimo tego ciepły lipcowy wieczór goście licznie zechcą spędzić w bardzo urokliwym i zacisznym ogrodzie przy lokalu (aż do zamknięcia o godz. 22).
Bardzo polecamy opcję poprawin w tymże ogrodzie w postaci grilla obsługiwanego przez profesjonalnego kucharza.

Dziękujemy, Marta D

Bardzo dziękujemy za bardzo miłą ocenę. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Państwu w organizacji tego wyjątkowego dnia. Życzymy wszystkiego co najlepsze i zapraszamy do naszej restauracji!

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pycha! Spędzamy rodzinne wakacje w Trojmiescie i wczoraj zawedrowalismy do Villa Eva na obiad. Super opcja lunchowa w przystępnej cenie. Miła alternatywa dla zmęczonych rybą z frytkami. Jedliśmy zupę warzywną z bobem i kotlecik z indyka. Córka tez chętnie jadła (w końcu!). Miła atmosfera, zaciszny ogród. Polecam!!!

Dziękujemy, natkadud
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa K, Owner, Restauracja Villa EvaOdpowiedź udzielona 20 lipca 2019

Dziękujemy za uznanie! Zapraszamy przy kolejnej wizycie w Gdańsku! :)

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym miejscu z rodziną i znajomymi na świętowaniu po zdanym egzaminie i rozpoczęciu drogi zawodowej. Świetne miejsce! Przepyszne jedzenie i niesamowita obsługa - przeurocza i przemiła kelnerka Natalia Ch. (Nie podaję nazwiska bo RODO ;)). Nie dość że doradziła co warto spróbować (i trafiła w 10!), to jeszcze na kawę zaproponowała zmianę miejsca na ogródek letni, co pozwoliło nam odetchnąć i się wspaniale zrelaksować. Mogę śmiało wszystkim polecić to miejsce i P. Natalię

Dziękujemy, davean90
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa K, Owner, Restauracja Villa EvaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dziękujemy serdecznie! Zapraszamy na testowanie pozostałych dań ;)

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Wczorajszy event w Villa Eva był cudowny! Nie dość ze miejsce same w sobie wyglądało bardzo elegancko a z drugiej strony tak niezobowiązująco to cała aranżacja z muzyka na żywo w tle była bardzo przyjemna. Obsługa przyjęła Nas niesamowicie ciepło. Podczas degustacji win prosecco niczego nie zabrakło :) najlepsze Nowo Zelandzkie Prosecvo ever ! Jedzenie było pyszne a winka najlepsze na świecie! Niczego nie brakowało, było tak przyjemnie i błogo w tym ogródku Organizacyjnie 10! Dobra robota gratuluje

Dziękujemy, NelsolKiteSurf

Dziękujemy serdecznie! Na pewno w przyszłości będziemy organizować kolejne eventy winiarskie, bo kochamy ten trunek! stay tuned! ;)

Restauracja Villa Eva — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Villa Eva? Podziel się wrażeniami!