Zrecenzowano: 8 maja 2019

Pobyt w ośrodku trwał tydzień, konie kwietnia i przez weekend majowy. Wróciliśmy parę dni temu i postanowiłam napisać kilka słów. Byliśmy tam już kilka razy, będąc w tamtym roku remontowali budynek w którym byliśmy i teraz też dostaliśmy pokój w tym budynku bo tam niby są najlepsze pokoje. Pokoje są na wschód lub na zachód. Jak zimno to pokoje na zachód są bardzo nieprzyjemne bo nie ma słońca i są bardzo zimne bo słońce świeci tam bardzo mało. Łazienki są tak małe że nie można się w nich obrócić. Żadnych półek w łazience, nie ma gdzie cokolwiek położyć. Za cały pobyt nikt nie sprzątał w pokojach i nie opróżniał kosza. Na drugim piętrze brakowało rano i wieczorem ciepłej wody. Korytarz nie odkurzany. Na drugie piętro trzeba wnosić walizki po schodach zewnętrznych metalowych wypełnionych pustą kratką, gdzie na obcasie kobiety nie mają szans chodzenia.
Wracając do remontu, pani sprzątaczka panoszyła się lepiej niż kierownik a chodziła jak mucha w smole, o papier toaletowy trzeba było się prosić a rok temu leżał na półce w korytarzu. Winda robiona od tamtego roku, niby była zrobiona ale jak tak sprzątaczka sprząta to nie ma dziwoty że nie mogą dokończyć tego remontu. Na nowej recepcji było wszystko prawie gotowe, kanapy, meble, tylko właśnie nie posprzątane a wielka pani sprzątaczka zamykała celowo dodatkowe drzwi gdzie mogliśmy przechodzić drugim wejściem na stołówkę jak było zimno. Nawet za czasów PRL tak nie traktowano ludzi, jak zapłacisz to mają cię gdzieś bo pieniądze biorą za pobyt z góry. Jedzenie średnie, obiady podawane do stołu, śniadania i kolacje niby stół szwedzki ale ciągle to samo dopiero troszkę było lepiej przez sam weekend majowy. Tu też pojawił się problem bo przyjechała duża grupa na wycieczkę i jak wpadli na śniadanie to była wielka kolejka i trzeba było czekać aż doniosą jedzenie. Chodzili i dbali o nich lepiej niż o nas, chociaż to my wracamy co roku a wycieczka przyjeżdża raz i koniec. Nie było żadnych owoców, kawa z termosu, żadnych słodkich rogalików czy czegokolwiek do kawy. Pobyt w ośrodku zdrożał, nie wiem z jakiego powodu, choć ten pobyt był dla mnie najgorszy ze wszystkich. Nie napisałam tego ze złośliwości tylko w tym roku bardziej sobie podchodzą lekceważąco do klienta.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, wczasowiczka2019
Zrecenzowano: 8 września 2018

Nic nadzwyczajnego. Typowo komunistyczny dom wczasowy. Za to pyszne sniadania w formie bufetu. Mieszkalam w tym nieodremontowanym budynku z balkonem na uliczke do plazy tuz obok jakiejs dyskoteki czy pubu. Tlukli i walili (bo trudno to nazwac muzyka ) do pierwszej w nocy, Wiele osob interweniowalo ale to nic nie dalo. Przyciszyli sie nieco po pierwszej w nocy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie zamawiac pokoi w pierwszym budynku od uliczki do plazy. Pod spodem jest disco na caly regulator.
Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Beata W
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

W tym roku ( 2018) ośrodek przeszedł metamorfozę... ale nie obiektu tylko całego personelu.
Z ogromnym żalem informuję, że jest gorzej... No nie jest źle, ale rok temu było wspaniale, a teraz tylko ,,dobrze". Personel jest miły, nie można niczego się przyczepić, ale wcześniej było jakoś przyjemniej, cieplej, milej, smaczniej itd. Szkoda, już nie będę tęsknić za pobytem tutaj.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są w trzech różnych standardach. to bardzo ważne, bo znacznie się różnią.
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, DOROTA W
Zrecenzowano: 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dziadostwo. Syf,kiła,pieniądze biorą tylko ciekawe za co. Pokoje jak zrobione za komuny takie dalej są,w hotelach pracowniczych są lepsze warunki. Panie niby chodzą sprzątają tylko nie wiadomo gdzie. Jak się na recepcji i coś zapytasz to problem i wszystko. Jeden Plus to jedzenie które jest w miarę smaczne i chyba świeże. Obejście wygląda jak w kojcu i mojego psa. Latarnie na placu zabaw zasilane kablem położonym na trawie. Powinien tu zagościć sanepid. A już nie wspomnę o grzybie w łazience. Na wczasy jedzie się po to źeby odpoczywać a nie sprzątać łazienkę przed wejściem... 21 wiek i co tu chodzi nie wiem...

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, kbawor
Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Hotel pięknie położony - blisko plaży, parków,lasu. Wygodne ścieżki rowerowe pomagają poruszać się również osobom na wózkach inwalidzkich. Pokoje duże, łazienki przystosowane.Do pokoju dla niepełnosprawnych (naprzeciwko recepcji) prowadzi dość stromy podjazd, ale pracownicy chętnie pomagają. Nawierzchnia (nierówna kostka) wokół hotelu i na parkingu bardzo niewygodna dla "wózkowiczów". Obsługa miła i pomocna.Na miejscu masaże i fizykoterapia. W pobliżu przystanek, z którego kursują niskopodłogowe autobusy.Posiłki (bardzo smaczne) w osobnym budynku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Przyjazny dla niepełnosprawnych
Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi