Najniższe ceny za pobyt
Hotels.com
Travelocity
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Zrecenzowano: 14 lutego 2020

Nie wiem dlaczego ten hotel ma 4 gwiazdki. Poza obsługą to nic nie było dobre. Cena bardzo wysoka jak na taki standard:
meble z PRL
niewygodne łóżko
BRAK WIFI
Kawałki folii w śniadaniu (chyba otoczka z szynki)
Niesmaczna kawa :(

Trochę jak bardzo drogi akademik.
Nie polecam.
To moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym hotelu.

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, PannaAgataK
Zrecenzowano: 20 listopada 2018

Hotel na dobrym poziomie,blisko atrakcji,minus zepsuty expres do kawy na śniadaniu.śniadanie jadałam lepsze ,parking taki sobie,obsługa super.Świetne miejsce.Pokój fajny dobrze wyposażony.,miejsce super.

Wskazówka dotycząca pokoi: spokój,cisza
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, teresasC9181ZA
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

Świetnie ulokowany hotel . Bardzo blisko do największych atrakcji starego miasta (Żuraw . Neptun ,itd.) Świetna obsługa , dobre jedzenie , bardzo czysto i nowocześnie .Jedyny minus to bardzo mały i bardzo drogi parking . Byliśmy tam z super ekipą przy okazji koncertu Depeche Mode w Ergo Arenie . Zdecydowanie godny polecenia hotel .

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Kris L
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Hotel w świetnej lokalizacji, pokój wygodny i dobrze wyposażony. Obsługa pomocna i bardzo zaangażowana we wsparcie gości we wszystkich kwestiach. Kuchnia pozostawia nieco do życzenia, wybór jeśli chodzi o bufet jest trochę za skromny. Także obiad był taki sobie. Niemniej w najbliższej okolicy jest dziesiątki fajnych knajpek więc jest blisko i wszystko na miejscu. W hotelu jest sauna i możliwość skorzystania z tej opcji jest bardzo wygodna.

Wskazówka dotycząca pokoi: okna pokoi wzdłuż frontu są zabezpieczone szybami na całej długości okna co zmniejsza możliwość przewiewu.
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Staszek A
Zrecenzowano: 23 czerwca 2018

Hotel w dobrym standardzie - i tylko dobrym. Oczekiwałem tej odrobiny luksusu i raczej jej nie odnajduję. Pokoje z dobrym wyposażeniem, ale klima coś buczy i huczy, regulacja klimy też jakaś ograniczona, ściany z zaciekami - zalane przez cieknący dach, łazienka jak na 4 gwiazdki to jakaś mikro, bez kosmetyków, ręczniki mało firmowe...
Na plus rewelacyjna lokalizacja, dwa kroki do atrakcji, a cisza i spokój. Parking przed hotelem, nieduży i dosyć drogi - ale jest i to najważniejsze (w końcu to samo centrum).
Śniadania ok - bez fajerwerków (jajecznica z podgrzewacza) w wielu hotelach 4 gwiazdkowych widywałem smaczniejsze. Obsługa miła i grzeczna ale nie za bardzo zorientowana gdy pytamy o Gdańskie atrakcje. Hotel trochę jakby z poprzedniej epoki, bez dopieszczenia, bez odrobiny luksusu, bez emocji.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, bodziojedi