Gdańsk
Zrecenzowano: 23 czerwca 2018

Hotel w dobrym standardzie - i tylko dobrym. Oczekiwałem tej odrobiny luksusu i raczej jej nie odnajduję. Pokoje z dobrym wyposażeniem, ale klima coś buczy i huczy, regulacja klimy też jakaś ograniczona, ściany z zaciekami - zalane przez cieknący dach, łazienka jak na 4 gwiazdki to jakaś mikro, bez kosmetyków, ręczniki mało firmowe...
Na plus rewelacyjna lokalizacja, dwa kroki do atrakcji, a cisza i spokój. Parking przed hotelem, nieduży i dosyć drogi - ale jest i to najważniejsze (w końcu to samo centrum).
Śniadania ok - bez fajerwerków (jajecznica z podgrzewacza) w wielu hotelach 4 gwiazdkowych widywałem smaczniejsze. Obsługa miła i grzeczna ale nie za bardzo zorientowana gdy pytamy o Gdańskie atrakcje. Hotel trochę jakby z poprzedniej epoki, bez dopieszczenia, bez odrobiny luksusu, bez emocji.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, bodziojedi
Zrecenzowano: 18 czerwca 2018

Świetna lokalizacja w centrum Gdańska,miła i profesjonalna obsługa, pokoje czyste i ładne,wystarczające wyposażenie, smaczne i urozmaicone śniadania, hotel ma udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobra lokalizacja, dostosowany do osób niepełnosprawnych
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, bluaneta
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2018

Personel bardzo uprzejmy, pokoje czyste i ładne, ale miejsce nie wykorzystane pod względem potencjału. Restauracja właściwie nie powinna być tak nazywana, odstrasza wystrojem, jakby zabrakło funduszy na dopracowanie przestrzeni, która mogłaby być dużym atutem. Gość po spojrzeniu na to koszmarne wnętrze ucieka do pierwszej napotkanej restauracji w pobliżu. Rozumiem, że jest ich w okolicy sporo i trudno z nimi konkurować, ale restauracja hotelowa w wypadku Admirała jest jego wizytówką, bo jest bardzo wyeksponowana i nie da się nie zauważyć, że kuleje, co rzutuje na ocenę hotelu.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, adamszymanski001
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2018

Ładny pokój, wystarczające wyposażenie, dobra lokalizacja a obsługa całkiem pomocna. Byłem krótko, bo tylko jedną noc, ale udało mi się porządnie wyspać, a śniadanie też niczego sobie. Cena adekwatna do jakości

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jakubkaminski1974
Zrecenzowano: 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Wczoraj na widok wnoszącej posiłek kelnerki zapytałem czy zaczynamy od deseru? ... w odpowiedzi otrzymałem - tylko to zostało. Nie wierzyłem w to co usłyszałem więc zaczepnie odparłem. Słucham? Kelnerka: mam takie polecenie.

Na lunch podano ugotowany ryż z kruszonką cynamonem i bitą śmietana. Wyglądało to jak jablecznik ale słonawy ryż nie pozwalał tego zjeść.
Większość grupy zamówiła pizzę.

A dziś po wczorajszych zajęciach obsługa nie pofatygowala się aby przetrzeć podłogę w sali szkoleniowej. Zima śnieg mokro sól ..... proszę sobie wyobrazić jak wyglądała podłoga. Dramat.

Nie polecam.

Termin pobytu: luty 2018