Gdańsk

“Obrzydliwe jedzienie”
Kuchina Rosyjska — recenzja

Kuchina Rosyjska
Nr 477 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Rosyjska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niesmaczne, bardzo letnie, niedoprawione, obsługa mało zainteresowana klientami, a kawa latte okazała sie kawa z torebki!!! Nigdy więcej tej restauracji, odradzam, jedna z gorszych knajp w Gdańsku

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 118katar

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, przystępne cenowo, sycące, lokalizacja idealna, jak wyżej, "śledzik pod szubą" kapitalny (moja luba zajada się tym, mimo tego, że nie lubi śledzi, zaś ja nie przepadam za pierogami, ale pierogi z dzika to prawdziwa małmazja...) Drinki i piwo też wysokiej klasy, polecam każdemu, jako pierwszy przystanek na mapie kulinarnej Gdańska.

Dziękujemy, lukrus2019
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny jak na lokalizację przystępne.
W karcie kilka ciekawych dań w tym ruskie pierogi;) Wystrój troszkę już przykurzony i rozchwiane krzesła. Wstąpiłem z ciekawości ale następnego razu nie będzie.

Dziękujemy, czese
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Dania były smaczne i poprawne. Dobrze odzwierciedlały kuchnię rosyjską, za co dziękuję. Lokal chyba posiada drobny problem z obsługą bo pojawiło się nieco zamieszania.

Dziękujemy, Bastian P
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dokładnie rok temu byliśmy w tej restauracji i tym razem rozczarowanie ....jedzenie jałowe i bez smaku, bulion promieniuje "złotym proszkiem " strogonow jak przedwczorajszy a Pepsi do wódki dostałem po 4 prośbach i 20 minutach... więcej już tu nie zawitamy.

Dziękujemy, lionk2018

Kuchina Rosyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchina Rosyjska? Podziel się wrażeniami!