Zrecenzowano 24 lipca 2017

Polecamy Hotel Logos wszystkim podrozujacym. Serwis bardzo dobry przemily pomocny personal.
Panie w restauracji serwujace przepyszne sniadanko, milutkie i bardzo uczynne.
Hotel jest polozony w bardzo dobrym miejscu. Wszedzie jest blisko. Do tramwaju 5min spacerkiem.
Na Stare Miasto 5 min tramwajem. Pokoje czyste, lozka bardzo wygodne. Jednymi slowy SUPER HOTEL!!!! Wrocimy do Logos napewno w 2018 roku........

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Wizz Tours
1  Dziękujemy, jolajola261
Zrecenzowano 11 lipca 2017

Hotel 2 gwiazdki więc nie ma co oczekiwać rarytasów. Cena do jakości bardzo okej. Śniadania przyzwoite. Jedyny mankament to dramatycznie miękkie materace - rano gwarantowany ból pleców. Z tego powodu już tam chyba nie wrócę. Lokalizacja bardzo blisko linii kolejowej. Miałem pokój po drugiej stronie (od ulicy) i było okej.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano 31 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w miarę ok, trochę słabszy standard, TV jest ale kipskie, WiFi ok, śniadania w porządku w cenie, ręczniki, mydła, szampony, woda mineralna wszystko jest. Dużo miejsca i wygodnie. Czysto. Zwykły ale wystarczający prysznic. Wszystko jak na hotel 2 gwiazdkowy jest ok. Spędziłem tam jedną noc i głównie zależało mi na noclegu i śniadaniu.

Data pobytu: marzec 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Arek B
Zrecenzowano 25 maja 2016

Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa recepcji. Pokoje czyste standard zgodny z ilością gwiazdek. Smaczne śniadania z dużym wyborem menu. Była to moja druga wizyta i pewnie nie ostatnia
Pokoje od strony torów kolejowych , dla mających twardy sen. Mnie pociągi nie przeszkadzały.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony ulicy zdecydowanie cichsze.
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, simas126
Zrecenzowano 20 marca 2016

Całkiem przestronny pokój (dwójka), funkcjonalne, ale cokolwiek beznamiętne wyposażenie. Smaczne i obfite śniadania. Bardzo pomocny i miły personel. Dobra lokalizacja: historyczna dzielnica, wiele sympatycznych knajpek. Do centrum daleko, ale dobry dojazd tramwajem lub pociągiem SKM ze stacji Gdańsk Wrzeszcz, skąd również pociągi dalekobieżne i połączenie na gdańskie lotnisko.

Data pobytu: luty 2016
1  Dziękujemy, 5nvfx1n