“Polecam”
Pikawa — recenzja

Pikawa
Nr 5 wśród 24 Desery (Gdańsk)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo klimatyczny, ciasto marchewkowe i szarlotka - pycha, moccacino bardzo dobre, irish coffee z % mocna, jednak narzeczonemu smakowała. Zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni. Ceny jak na starówkę dosyć umiarkowane.

Dziękujemy, emmasko7

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wstąpiłyśmy, żeby naładować akumulatory przed dalszą wedrówką po Gdańsku.
Pyszne lody z ciepłymi malinami i ajerkoniakiem. Czekolada też niczego sobie.
Do tego szybka, sprawna i miła obsluga.
Polecam

Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Miałam okazję dwukrotnie być w tek kawiarni. Pierwszym razem poziom zadowolenia był średni. Czas oczekiwania długi. Ale suma summarum zdecydowałam się na drugi raz. I jakież było moje zdziwienie kiedy udają się na ogródek pani kelnerka nas poinformowała, że nie możemy być gościem restauracji, ponieważ nie można łączyć stolików!! Było nas kilka osób i przy stoliku dla 3 osób się nie zmieściliśmy niestety. Brak zaproponowania innej opcji, po prostu "bujajcie się"
Absurd- nie polecam!!

Dziękujemy, KarolinnB
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Jestem pozytywnie zaskoczona zmianami jakie zaszły w Pikawie a zaglądam dosyć często lokal bardzo czysty książki poukładane ogródek zadbany ładnie ułożone koce.obsluga kelnerska od samego początku bardzo miła.Zaskoczyła mnie jedna kelnerka która zna język migowy i migała do gości to wspaniale że jest ktoś taki.Kawy i herbaty spory wybór również ciasta znakomite polecam gorąco każdego kto odwiedza Gdańsk.

Dziękujemy, Natalia_9140
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Często zaglądam do Pikawy ze znajomymi mają przepyszną szarlotkę z lodami oraz kawę latte wyśmienita. Ostatnio lokal chyba zmienił obsługę jest bardzo czysto w lokalu A także w ogródku ktoś chyba dba o porządek. Przy wejściu przywitała nas pani blondynka chyba nieslyszacą bardzo miła z uśmiechem na twarzy i zaprosiła do stolików i podała karty.Szkoda że nie przyjęła zamówienia tylko podeszła już inna kelnerka z oburzoną miną jakby była za karę. Usmiechnijcie się kelnerzy bo troszkę odstraszacie klientów.

Dziękujemy, KarolinaW_9140

Pikawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pikawa? Podziel się wrażeniami!