Zrecenzowano: 11 maja 2018

Pokoje czyste, urządzone nowocześnie, śniadania wyśmienite. Obsługa uprzejma i pomocna. Dostępne centrum fitness-siłownia, sauna sucha i parowa, pokój relaksu. Spokojna okolica. Hotel godny polecenia.

• Data pobytu: maj 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, joannamal1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Best Western Plus Arkon Park HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Joanno,

W imieniu całego zespołu hotelu Best Western Plus Arkon Hotel chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas oraz za przekazanie cennych uwag.

Mamy nadzieję, iż w niedługim okresie czasu zawita Pani ponownie w nasze progi.

Zrecenzowano: 3 maja 2018

Wszystko super. Najwyższa jakość. Obsługa bardzo przyjazna i pokoje bardzo przestronne, nowoczesnie wyposazone oraz czyste.W długi weekend majowy dużo gości i brak miejsc parkingowych. Ogólnie pobyt udany. Polecam.

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Piotr K

Panie Piotr K, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zrecenzowano: 21 kwietnia 2018

Daję 5 gwiazdek, bo przyjechaliśmy pociągiem i nie potrzebowaliśmy miejsca parkingowego, ale inni goście się skarżyli, że musieli zapłacić a w takim hotelu darmowy parking powinien być dostępny dla każdego. W każdym razie śniadanie smaczne i do syta, pokój nowoczesny i cichy.

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, martynamazurek1992

Pani Martyno, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2018

pokój był czysty, łóżka bardzo wygodne jednak obiadkolacja była mało doprawiona w dodtku na tyle skromna że drugiego dnia woleliśmy zjeść cos przed nią i dopiero na nią iść. w śniadaniu był mały wybór sałatek mała rożnorodnosc potraw

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, caren172018

Szanowny Gościu

bardzo dziękujemy za wybranie hotelu Best Western Plus Arkon Park.

Przepraszam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań podczas ostatniego pobytu, ale zapewniam Pana, że zrobimy wszystko, aby następny był zdecydowanie bardziej udany.

Dziękujemy za wszystkie uwagi i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 13 kwietnia 2018

bardzo dobre warunki, świetne wyposażenie pokoi, jest wszystko czego potrzebujesz w trakcie pobytu biznesowego. jeśłi przyjeżdzasz autem to proponuje parking podziemny, bo na zewnątrz raczej brakuje miejsc postojowych

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Dzidek_Lenin

Dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom.