Zrecenzowano: 21 kwietnia 2018

Daję 5 gwiazdek, bo przyjechaliśmy pociągiem i nie potrzebowaliśmy miejsca parkingowego, ale inni goście się skarżyli, że musieli zapłacić a w takim hotelu darmowy parking powinien być dostępny dla każdego. W każdym razie śniadanie smaczne i do syta, pokój nowoczesny i cichy.

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, martynamazurek1992
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Best Western Plus Arkon Park HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Pani Martyno, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2018

pokój był czysty, łóżka bardzo wygodne jednak obiadkolacja była mało doprawiona w dodtku na tyle skromna że drugiego dnia woleliśmy zjeść cos przed nią i dopiero na nią iść. w śniadaniu był mały wybór sałatek mała rożnorodnosc potraw

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Best Western
Dziękujemy, caren172018

Szanowny Gościu

bardzo dziękujemy za wybranie hotelu Best Western Plus Arkon Park.

Przepraszam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań podczas ostatniego pobytu, ale zapewniam Pana, że zrobimy wszystko, aby następny był zdecydowanie bardziej udany.

Dziękujemy za wszystkie uwagi i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 13 kwietnia 2018

bardzo dobre warunki, świetne wyposażenie pokoi, jest wszystko czego potrzebujesz w trakcie pobytu biznesowego. jeśłi przyjeżdzasz autem to proponuje parking podziemny, bo na zewnątrz raczej brakuje miejsc postojowych

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Best Western
1  Dziękujemy, Dzidek_Lenin

Dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zrecenzowano: 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie wrażenia na plus. Dobre i obfite śniadania. Miła obsługa. Duże czyste pokoje. Dużym minusem jest parking, a dokładniej jego brak. Obsługa informuje ze nie ma miejsc na auta. Można parkować tylko na ulicy w okolicy hotelu. My niestety w promieniu około pol kilometra nie znaleźliśmy miejsca wiec byliśmy zmuszeni zapłacić za parking 35 za dobę.

Data pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, Adam P

Szanowny Panie Adamie,

bardzo dziękujemy za wybranie hotelu Best Western Plus Arkon Park.

Na wstępie chciałbym przeprosić za prawdopodobne nieporozumienie. Hotel ma płatny parking, który być może był cały zajęty .
Z komentarza wnioskuję, że w sumie wszystko przebiegło po Pana myśli.

Dziękujemy za wszystkie uwagi i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 8 lutego 2018

Położenie dobre szczególnie jeśli komuś nie zależy na bliskości Centrum.
Póki co cicha okolica ,ale zobaczymy jak będzie później,bo wokół dużo budynków w budowie.
Pokoje czyste,obsługa miła,śniadania bardzo smaczne ,internet nieźle pracuje .
trochę mało miejsca na parkowanie przy hotelu,parking hotelowy płatny i to nie mało.
Ceny nie należą do najniższych-trzeba polwana ,,promocje"

• Data pobytu: luty 2018, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Rafał M

Panie Rafale, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom.