Gdańsk

“jest bardzo dobrze”

Restauracja Zafishowani
Nr 32 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja Zafishowani to miejsce zainspirowane rybną tradycją Gdańska i bliskością morza, gdzie o każdej porze roku zaprosimy Państwa na świeże ryby. Nie zawsze bałtyckie, nie zawsze te same i nie tylko smażone… U nas ryba to historia, inna każdego dnia. Nasz zespół, prowadzony niezmiennie przez Szefa Daniela Chrzanowskiego przedstawia Państwu menu pełne ziół, oryginalnych przepisów i domowych receptur. Przyjdź i rozgość się w naszych wnętrzach... po prostu daj się zwariować na punkcie ryb.

bardzo fajne miejsce na rodzinny posiłek. dania dla dzieci ok w sam raz. dla osoby dorosłej chyba jednak za małe porcje ale za to nadrabiaja sposobem pytania i smakiem. ceny więcej niż umiarkowane.

Dziękujemy, marcinszoltysek

Zrecenzowano 14 września 2019

Wybraliśmy Zafishowanych na podstawie dobrych recenzji. I to był strzał w dziesiątkę. Zupa rybna absolutnie nas zaczarowała aksamitną fakturą, zbalansowanym smakiem i warzywami al dente, tak rzadko obecnymi w kuchni. Skupiliśmy się na daniach rybnych, zarówno sandacz, jak i śledzie były bez zarzutu. Nie było problemem pieczywo bezglutenowe. Dziękujemy:) I naturalnie polecamy.

Dziękujemy, medental
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kierując się opinie Tripadvisors, zdecydowaliśmy się wybrać na kolacje. Na wstępie zupka rybka i przystawka z marynowanego śledzia zapowiedziała, ze wybór miejsca był właściwy. Danie główne - dorsz sous vide i pstrąg z Zielenicy był tak przepyszny, ze śmiało mogłabym powiedzieć, ze tak dobrego pstrąga nie jadłam. Dorsz wyrazisty w smaku, delikatny a uzupełnie dyni stanowi idealne połączenie. Miejsce zostanie na długo zapamiętane i z pewnością godne polecenia i ponownej wizyty.

Dziękujemy, ma_gorzatap931
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić restauracje Zafishowani.

Z menu letniego polecam przepyszne przystawki : tatar z łososia i zupa krewetkowa, a z dań głównych faworyt to łosoś z puree z koziego sera, .

Dziękujemy, kamild626
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór na tą restaurację padł zupełnym przypadkiem. Zdecydowałam się na danie, które lokal poleca z uwagi na sezon- flądra z opiekanymi ziemniakami i surówką z koszonej kapusty. Podano mi filet z flądry w delikatnej panierce przyprawiony pieprzem. Niestety, razem z rybą na talerzu znalazło się trochę za dużo tłuszczu. Ponadto uważam, że ryba była wcześniej mrożona. Mięso rozpadało się, było bardzo miękkie. Cena dania to 35zl oraz 16zl butelka wody mineralnej. Danie bardzo przeciętne. Plus za miłą i poprawną obsługę oraz dogodne położenie restauracji.

Dziękujemy, karinaef

Restauracja Zafishowani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zafishowani? Podziel się wrażeniami!