Gdańsk

“Zafishowany :))”

Restauracja Zafishowani
Nr 32 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja Zafishowani to miejsce zainspirowane rybną tradycją Gdańska i bliskością morza, gdzie o każdej porze roku zaprosimy Państwa na świeże ryby. Nie zawsze bałtyckie, nie zawsze te same i nie tylko smażone… U nas ryba to historia, inna każdego dnia. Nasz zespół, prowadzony niezmiennie przez Szefa Daniela Chrzanowskiego przedstawia Państwu menu pełne ziół, oryginalnych przepisów i domowych receptur. Przyjdź i rozgość się w naszych wnętrzach... po prostu daj się zwariować na punkcie ryb.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić restauracje Zafishowani.

Z menu letniego polecam przepyszne przystawki : tatar z łososia i zupa krewetkowa, a z dań głównych faworyt to łosoś z puree z koziego sera, .

Dziękujemy, kamild626

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór na tą restaurację padł zupełnym przypadkiem. Zdecydowałam się na danie, które lokal poleca z uwagi na sezon- flądra z opiekanymi ziemniakami i surówką z koszonej kapusty. Podano mi filet z flądry w delikatnej panierce przyprawiony pieprzem. Niestety, razem z rybą na talerzu znalazło się trochę za dużo tłuszczu. Ponadto uważam, że ryba była wcześniej mrożona. Mięso rozpadało się, było bardzo miękkie. Cena dania to 35zl oraz 16zl butelka wody mineralnej. Danie bardzo przeciętne. Plus za miłą i poprawną obsługę oraz dogodne położenie restauracji.

Dziękujemy, karinaef
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem wybralismy do tej restauracji podczas naszego krótkiego pobytu. Zamówiliśmy przegrzebki i tatara z łososia na przystawkę. Jedzenie było przepyszne. Obie przystawki nam bardzo smakowały. Na danie główne wy ralismy łososia i halibuta. Uważam, że sam łosoś był tylko dodatkiem do przepysznej reszty dania. Sos i warzywa były wyśmienite. Mąż bardzo chwalił zarówno halibuta jak i dodatki. Jak wrócimy do Gdańska bardzo chętnie tu przyjdziemy.

Dziękujemy, mbrodzik
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś twierdzi, że nie lubi ryb to zdecydowanie powinie odwiedzić to miejsce. Ryby po prostu trzeba umieć przyrządzić. Rybne specjały z Zafishowanych to zwyczajnie inna klasa niż ta, którą przeciętny Kowalski zna z portowej smażalni. Obsługa absolutnie na najwyższym poziomie, miła i uprzejma! Ceny nieco wyższe, ale można trafić ofertę dnia. Naprawdę warto!

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała restauracja z bogatym menu dań z ryb. Łosoś i Dubiel warte polecenia. Całości dopełnia bardzo pomocna i kompetentna obsługa. Jest to miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, 730magdalena_

Restauracja Zafishowani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zafishowani? Podziel się wrażeniami!