“Obiad”
Pierogarnia U Dzika — recenzja

Pierogarnia U Dzika
Nr 215 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Dramat. Najgorsze pierogi jakie jadłam w życiu. Barszcz nie doprawione. Kołduny twarde. Obsługa pracuje chyba za karę. Nie polecam.

Dziękujemy, Monika J

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pierogi dobre jednak ciasto za twarde. Dodatkowo obsługa mogła by być milsza - sprawia wrażenie jakby była tak za karę.

Dziękujemy, Xardas09
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa fatalna. Pomyłka nawet przy przynoszeniu picia. Zachowanie kelnerki jak by była tam za karę, a nie w pracy.
Jedzenie przeciętne -- pierogi jedliśmy zdecydowanie lepsze gdzie indziej.

Dziękujemy, jarosadam
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Pierogi słabo doprawione - jedliśmy mix, pierogi z kaszanką oraz bulion z kołdunami.
Bulion pyszny. Obsługa na plus.

Dziękujemy, AnkaTho
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Żurek w chlebie był smaczny, a chleb świeży. Piecuchy dobrze doprawione i upieczone. Jedynym minusem był niedoprawiony barszcz czerwony :)

Dziękujemy, KorneliaK97

Pierogarnia U Dzika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia U Dzika? Podziel się wrażeniami!