“Jako tako. ”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 60 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację zachęceni dość wysoką opinią w serwisie Tripadvisor. Początkowo Pani zaprosiła nas do środka nie wskazując konkretnego stolika (wszystkie były puste, gdyż goście siedzieli na zewnątrz) gdy już usiedliśmy przy większym stoliku, bardzo niemiło zostaliśmy skierowani do malutkiego stolika dla 2 osób (mimo, iż cała reszta stała pusta, później 1 osoba siedziała przy stoliku 4 osobowym i wtedy wszystko było ok). Zamówiliśmy burgery: mięso całkiem niezłe, w plastrach boczku były małe kawałki kości, frytki są kupowane gotowe, a sałatka śródziemnomorska to kawałki pomidorków cherry i świeżego ogórka gruntowego z natką pietruszki w sosie z oliwy i malin. Być może inne pozycje z menu są lepsze, burgery bardzo przeciętne. Plus za drugą Panią kelnerkę, która nas obsługiwała, gdyż bardzo się starała i była bardzo miła.

1  Dziękujemy, jolantao225

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie jestem po wizycie w restauracji. Obsługa kelnerska bardzo słabo obslugiwalo nas 3 kelnerów ale żaden się nie wykazał panowie woleli raczej wyskoczyć na papieroska, nikt nie zapytał nas nawet czy smakowało, czas oczekiwania bardzo długi chodź restauracja obłożona była zaledwie w połowie i większość piła tylko alkohol. Placki ziemniaczane z za duża ilością mąki i nie doprawione przez co były prawie nie jadalne, sałatka? Surówka? Ciężko mi to nazwać była tragiczna. Kapusta zalana olejem, po jednym widelcu poczułem jakbym się pocałował z całą butelką.

Dziękujemy, dominikk244
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Placki ziemniaczane z szarpaną wieprzowinką wyśmienite i pierogi z mięsem również. Goraco polecam !!!

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa , ciekawy i szeroki wybór dań , polska kuchnia , jedzenie smaczne ceny dostosowane do smaku zdecydowanie polecamy ☺️

Dziękujemy, Go393524
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Obsługa bardzo miła, jeśli zgłoszę pomyłkę to od razu jest naprawiana. Nie trzeba czekać specjalnie dużo a warto, bo jedzenie choć nie najtańsze to naprawdę pyszne!
Odwiedziłem tą restaurację kilka razy i wiem że to nie jest najlepsze miejsce na burgera, bo choć smaczny to niewart tych 30zł. Cała reszta błyszczy tak że oślepnąć można. Posiłki są: nie specjalnie drogie, spore, bogate, różnorodne i PYSZNE.

Dziękujemy, thrain113

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!