“Żurek rewelacja reszta przeciętnie ”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 59 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie jestem po wizycie w restauracji. Obsługa kelnerska bardzo słabo obslugiwalo nas 3 kelnerów ale żaden się nie wykazał panowie woleli raczej wyskoczyć na papieroska, nikt nie zapytał nas nawet czy smakowało, czas oczekiwania bardzo długi chodź restauracja obłożona była zaledwie w połowie i większość piła tylko alkohol. Placki ziemniaczane z za duża ilością mąki i nie doprawione przez co były prawie nie jadalne, sałatka? Surówka? Ciężko mi to nazwać była tragiczna. Kapusta zalana olejem, po jednym widelcu poczułem jakbym się pocałował z całą butelką.

Dziękujemy, dominikk244

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Placki ziemniaczane z szarpaną wieprzowinką wyśmienite i pierogi z mięsem również. Goraco polecam !!!

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa , ciekawy i szeroki wybór dań , polska kuchnia , jedzenie smaczne ceny dostosowane do smaku zdecydowanie polecamy ☺️

Dziękujemy, Go393524
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Obsługa bardzo miła, jeśli zgłoszę pomyłkę to od razu jest naprawiana. Nie trzeba czekać specjalnie dużo a warto, bo jedzenie choć nie najtańsze to naprawdę pyszne!
Odwiedziłem tą restaurację kilka razy i wiem że to nie jest najlepsze miejsce na burgera, bo choć smaczny to niewart tych 30zł. Cała reszta błyszczy tak że oślepnąć można. Posiłki są: nie specjalnie drogie, spore, bogate, różnorodne i PYSZNE.

Dziękujemy, thrain113
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

jak chcesz się najeść to tylko tutaj, rybka pyszna, chłodnik najlepszy na świecie! Rosołek z własnej roboty makaronem... Porcje duże a ceny jak najbardziej adekwatne do jakości i wielkości.

Dziękujemy, patrycjaf775

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!