“Smacznie, przytulnie z odrobiną poczucia humoru! :)”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 51 wśród 719 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Nowoczesny wystrój, smaczne jedzenie w przystępnych cenach, sympatyczna obsługa z poczuciem humoru, której nie trzeba nachalnie wypatrywać, gdy czegoś się potrzebuje. Pani Menager bardzo pomocna i elastyczna podczas ustalania szczegółów imprez dla większej liczby gości (jedliśmy tam kolację podczas służbowego wyjazdu integracyjnego dla ok 15 osoób). Dodatkowo restauracja usytuowana jest niedaleko ważnych miejsc pod względem turystycznym, takich jak muzeum II wojny światowej, Europejskie Centrum Solidarności oraz głównego miasta. Idealne miejsce na obiad w przerwie od zwiedzania i wieczorne piwo po zwiedzaniu. :) Duży wybór piw regionalnych i polskich alkoholi. Nieopodal hotelu IBIS oraz Mercure, co może okazać się ważnym aspektem po przyjęciu zbyt dużej dawki wcześniej wspomnianych napojów regionalnych. :) Polecam z czystym sumieniem!!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Mikołaj P

Zrecenzowano 4 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Swrwis w restauracji poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Wydaje mi się że lepszą obsługę można trafić w popularnej sieci fastfood..
Przyjęcie ślubne zaplanowane było z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, pomimo tego gdy dotarliśmy na miejsce na stole nie było szklanek ani sztućców (gdy te zostały doniesione, przekazywalismy sobie koszyczki z widelcami, nożami, łyżkami, jak w szkolnej stołówce). Czas oczekiwania na poszczególne dania wynosił srednio około 30-40minut. Kelnerki były kompletnie nie przygotowane na obsługę tego rodzaju wydarzenia (nie sądzę, że potrzebny jest specjalny kurs, aby wiedzieć, że na przyjęciu ślubnym rozpoczyna się roznoszenie jedzenia od Państwa Młodych, a nie od brzegu stołu). Rozumiem, że restauracja nie specjalizuje się w urzadzaniu wesel, jednakże podjęli się tego i pomimo wszystko takiego serwisu nie spodziewalabym się nawet na zwykłym obiedzie ze znajomymi... Wisienką na rozplywającym się torcie okazała się Pani menager, która pomimo pełnionej funkcji powtarzała ze nie jest osobą decyzyjną w sprawie rabatów (hm...?). Przyszła do nas również z interwencją w sprawie twardych jak kamień polędwic, które trafiły się niektórym gościom. Niestety zamiast przyjąć krytyke, przeprosić i ewentualnie zaproponować nowe danie, Pani menager spierala sie argumentując swoje zdanie, że ta polędwica zawsze jest dobra bo ona ją bardzo czesto je, ah no i zawsze jest dobra więc ona nie rozumie co się stało. Cóż. Pełen profesjonalizm. Wlasciwy czlowiek na właściwym miejscu.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre posiłki. Miła obsługa. Można liczyć na dobrą radę przy wyborze dania, które zawsze sa smakowite. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, 896januszr
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, jedzenie bardzo dobre i najważniejsze duuuuuzy wybór polskich wódek :) obsługa bardzo miła (pani Martyna) potrafiła nam bardzo fajnie doradzić i jej porady zawsze były trafne ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Mniammniam89
Zrecenzowano 15 października 2018

Bywam w tej restauracji za każdym razem , gdy jestem w Gdańsku. Do tego roku doświadczenia moje i mojej Rodziny były dobre i bardzo dobre - w kratkę, jak napisał jeden z poprzedników. Tym razem w kolejnej wizycie "obsługiwała" nas młoda kobieta o imieniu Ada. Prezentowała swoim zachowaniem wszystkie te cechy, których osoba w gastronomii posiadać nie powinna: nieuprzejmość, sarkazm, brak profesjonalizmu. Byłem tak wściekły zachowaniem tej osoby, że po raz pierwszy nie dałem gratyfikacji za serwis a nawet zamierzałem złożyć skargę mailem do Zarządu. Skończyło się jednak na zamiarze, by nie psuć sobie radości wypoczynku. Jak w tytule jedna łyżka dziegciu potrafi zniszczyć wartość całej beczki miodu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Libra A

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!