“Tragedia.”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 51 wśród 705 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 dni temu z urządzeń przenośnych

Swrwis w restauracji poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Wydaje mi się że lepszą obsługę można trafić w popularnej sieci fastfood..
Przyjęcie ślubne zaplanowane było z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, pomimo tego gdy dotarliśmy na miejsce na stole nie było szklanek ani sztućców (gdy te zostały doniesione, przekazywalismy sobie koszyczki z widelcami, nożami, łyżkami, jak w szkolnej stołówce). Czas oczekiwania na poszczególne dania wynosił srednio około 30-40minut. Kelnerki były kompletnie nie przygotowane na obsługę tego rodzaju wydarzenia (nie sądzę, że potrzebny jest specjalny kurs, aby wiedzieć, że na przyjęciu ślubnym rozpoczyna się roznoszenie jedzenia od Państwa Młodych, a nie od brzegu stołu). Rozumiem, że restauracja nie specjalizuje się w urzadzaniu wesel, jednakże podjęli się tego i pomimo wszystko takiego serwisu nie spodziewalabym się nawet na zwykłym obiedzie ze znajomymi... Wisienką na rozplywającym się torcie okazała się Pani menager, która pomimo pełnionej funkcji powtarzała ze nie jest osobą decyzyjną w sprawie rabatów (hm...?). Przyszła do nas również z interwencją w sprawie twardych jak kamień polędwic, które trafiły się niektórym gościom. Niestety zamiast przyjąć krytyke, przeprosić i ewentualnie zaproponować nowe danie, Pani menager spierala sie argumentując swoje zdanie, że ta polędwica zawsze jest dobra bo ona ją bardzo czesto je, ah no i zawsze jest dobra więc ona nie rozumie co się stało. Cóż. Pełen profesjonalizm. Wlasciwy czlowiek na właściwym miejscu.

Dziękujemy, Marta W

Bardzo dobre posiłki. Miła obsługa. Można liczyć na dobrą radę przy wyborze dania, które zawsze sa smakowite. Polecam.

Dziękujemy, 896januszr
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, jedzenie bardzo dobre i najważniejsze duuuuuzy wybór polskich wódek :) obsługa bardzo miła (pani Martyna) potrafiła nam bardzo fajnie doradzić i jej porady zawsze były trafne ;)

Dziękujemy, Mniammniam89
Zrecenzowano 15 października 2018

Bywam w tej restauracji za każdym razem , gdy jestem w Gdańsku. Do tego roku doświadczenia moje i mojej Rodziny były dobre i bardzo dobre - w kratkę, jak napisał jeden z poprzedników. Tym razem w kolejnej wizycie "obsługiwała" nas młoda kobieta o imieniu Ada. Prezentowała swoim zachowaniem wszystkie te cechy, których osoba w gastronomii posiadać nie powinna: nieuprzejmość, sarkazm, brak profesjonalizmu. Byłem tak wściekły zachowaniem tej osoby, że po raz pierwszy nie dałem gratyfikacji za serwis a nawet zamierzałem złożyć skargę mailem do Zarządu. Skończyło się jednak na zamiarze, by nie psuć sobie radości wypoczynku. Jak w tytule jedna łyżka dziegciu potrafi zniszczyć wartość całej beczki miodu.

Dziękujemy, Libra A
Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne, niedrogie lunche, dobra kawa. Za taka cenę nie mam nic do zarzucenia, dla mnie to typowa knajpka na rodzinny obiad, a dla podróżujących opcja na niedrogi, domowy obiad i smaczna kawę. Zupa ukraińska (a’la gulaszowa) fantastyczna! Ogromny wybór alkoholi, ciekawe piwa i regionalne wódki

Polecam

Dziękujemy, Magda D

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!