“Zawsze pysznie. ”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 53 wśród 746 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre posiłki. Miła obsługa. Można liczyć na dobrą radę przy wyborze dania, które zawsze sa smakowite. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, 896januszr

Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, jedzenie bardzo dobre i najważniejsze duuuuuzy wybór polskich wódek :) obsługa bardzo miła (pani Martyna) potrafiła nam bardzo fajnie doradzić i jej porady zawsze były trafne ;)

1  Dziękujemy, Mniammniam89
Zrecenzowano 15 października 2018

Bywam w tej restauracji za każdym razem , gdy jestem w Gdańsku. Do tego roku doświadczenia moje i mojej Rodziny były dobre i bardzo dobre - w kratkę, jak napisał jeden z poprzedników. Tym razem w kolejnej wizycie "obsługiwała" nas młoda kobieta o imieniu Ada. Prezentowała swoim zachowaniem wszystkie te cechy, których osoba w gastronomii posiadać nie powinna: nieuprzejmość, sarkazm, brak profesjonalizmu. Byłem tak wściekły zachowaniem tej osoby, że po raz pierwszy nie dałem gratyfikacji za serwis a nawet zamierzałem złożyć skargę mailem do Zarządu. Skończyło się jednak na zamiarze, by nie psuć sobie radości wypoczynku. Jak w tytule jedna łyżka dziegciu potrafi zniszczyć wartość całej beczki miodu.

Dziękujemy, Libra A
Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne, niedrogie lunche, dobra kawa. Za taka cenę nie mam nic do zarzucenia, dla mnie to typowa knajpka na rodzinny obiad, a dla podróżujących opcja na niedrogi, domowy obiad i smaczna kawę. Zupa ukraińska (a’la gulaszowa) fantastyczna! Ogromny wybór alkoholi, ciekawe piwa i regionalne wódki

Polecam

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest prze pyszne, obsługa prze miła. Ogólnie bardzo Polecam ! Można sobie pojeść przy przyzwoitych cenach !

Dziękujemy, Dasiy x

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!