“Super”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 50 wśród 697 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Fajne miejsce, jedzenie bardzo dobre i najważniejsze duuuuuzy wybór polskich wódek :) obsługa bardzo miła (pani Martyna) potrafiła nam bardzo fajnie doradzić i jej porady zawsze były trafne ;)

Dziękujemy, Mniammniam89

Bywam w tej restauracji za każdym razem , gdy jestem w Gdańsku. Do tego roku doświadczenia moje i mojej Rodziny były dobre i bardzo dobre - w kratkę, jak napisał jeden z poprzedników. Tym razem w kolejnej wizycie "obsługiwała" nas młoda kobieta o imieniu Ada. Prezentowała swoim zachowaniem wszystkie te cechy, których osoba w gastronomii posiadać nie powinna: nieuprzejmość, sarkazm, brak profesjonalizmu. Byłem tak wściekły zachowaniem tej osoby, że po raz pierwszy nie dałem gratyfikacji za serwis a nawet zamierzałem złożyć skargę mailem do Zarządu. Skończyło się jednak na zamiarze, by nie psuć sobie radości wypoczynku. Jak w tytule jedna łyżka dziegciu potrafi zniszczyć wartość całej beczki miodu.

Dziękujemy, Libra A

Smaczne, niedrogie lunche, dobra kawa. Za taka cenę nie mam nic do zarzucenia, dla mnie to typowa knajpka na rodzinny obiad, a dla podróżujących opcja na niedrogi, domowy obiad i smaczna kawę. Zupa ukraińska (a’la gulaszowa) fantastyczna! Ogromny wybór alkoholi, ciekawe piwa i regionalne wódki

Polecam

Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest prze pyszne, obsługa prze miła. Ogólnie bardzo Polecam ! Można sobie pojeść przy przyzwoitych cenach !

Dziękujemy, Dasiy x
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Restauracja w dobrym punkcie. Obsługa bardzo miła. Trochę długo czekaliśmy na danie, które okazało się bardzo dobre. Ceny trochę przesadzone.

Dziękujemy, Marek_Zawadzki

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!