“Dobre i niedrogie jedzenie”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 50 wśród 697 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Smaczne, niedrogie lunche, dobra kawa. Za taka cenę nie mam nic do zarzucenia, dla mnie to typowa knajpka na rodzinny obiad, a dla podróżujących opcja na niedrogi, domowy obiad i smaczna kawę. Zupa ukraińska (a’la gulaszowa) fantastyczna! Ogromny wybór alkoholi, ciekawe piwa i regionalne wódki

Polecam

Dziękujemy, Magda D

Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest prze pyszne, obsługa prze miła. Ogólnie bardzo Polecam ! Można sobie pojeść przy przyzwoitych cenach !

Dziękujemy, Dasiy x
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Restauracja w dobrym punkcie. Obsługa bardzo miła. Trochę długo czekaliśmy na danie, które okazało się bardzo dobre. Ceny trochę przesadzone.

Dziękujemy, Marek_Zawadzki
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tej restauracji, w środę 15.08 przyszłam z rodziną na obiad. Zamówiłam polędwicę wołową po czym dostałam polędwiczkę wieprzową (cena dania ok 60zł) Po rozmowie z kelnerem, który od razu zaproponował, że odliczy danie z rachunku, przeprowadziliśmy rozmowę z właścicielem restauracji. Nigdy w życiu nie spotkałam się z taką obłudą! Właściel przywitał nas kładąc nam ręce na stoliku słowami "słyszałem, że oskarżacie mnie państwo o kłamstwo" Tłumaczylismy "przemiłemu" panu, że wiemy jak wygląda polędwica wołowa i że to na pewno nie jest danie które zamawiałam. Nie chciał pokazać nam mięsa które było grillowane. Zapraszał nas natomiast we wtorek bądź w piątek ponieważ wtedy ma dostawy. Generalnie sytuacja bardzo nie przyjemna a właściel zachował się nie profesjonalnie. Poniżej załączam zdjęcia owej "polędwicy wołowej" i polędwicy, która w końcu zjadłam w Hotelu Ibis na wprost! Nie ma porównania co do obsługi i jedzenia.

5  Dziękujemy, anita730
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Smacznie i przystępnie cenowo. Duży wybór alkoholi. Miła obsługa. Można w przyjemnej atmosferze spędzić czas. Lokal godny polecenia.

Dziękujemy, 821beataw

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!