“Miło, smacznie ceny przesadzone”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 50 wśród 697 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Restauracja w dobrym punkcie. Obsługa bardzo miła. Trochę długo czekaliśmy na danie, które okazało się bardzo dobre. Ceny trochę przesadzone.

Dziękujemy, Marek_Zawadzki

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tej restauracji, w środę 15.08 przyszłam z rodziną na obiad. Zamówiłam polędwicę wołową po czym dostałam polędwiczkę wieprzową (cena dania ok 60zł) Po rozmowie z kelnerem, który od razu zaproponował, że odliczy danie z rachunku, przeprowadziliśmy rozmowę z właścicielem restauracji. Nigdy w życiu nie spotkałam się z taką obłudą! Właściel przywitał nas kładąc nam ręce na stoliku słowami "słyszałem, że oskarżacie mnie państwo o kłamstwo" Tłumaczylismy "przemiłemu" panu, że wiemy jak wygląda polędwica wołowa i że to na pewno nie jest danie które zamawiałam. Nie chciał pokazać nam mięsa które było grillowane. Zapraszał nas natomiast we wtorek bądź w piątek ponieważ wtedy ma dostawy. Generalnie sytuacja bardzo nie przyjemna a właściel zachował się nie profesjonalnie. Poniżej załączam zdjęcia owej "polędwicy wołowej" i polędwicy, która w końcu zjadłam w Hotelu Ibis na wprost! Nie ma porównania co do obsługi i jedzenia.

5  Dziękujemy, anita730
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Smacznie i przystępnie cenowo. Duży wybór alkoholi. Miła obsługa. Można w przyjemnej atmosferze spędzić czas. Lokal godny polecenia.

Dziękujemy, 821beataw
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Bywałem wiele razy i mogę stwierdzić, że restauracja ma jeden mocny punkt - kotlety schabowe. Reszta karty, w tym polecane specjały dnia mocno w kratkę, zwykle jednak jakość idzie w tym drugim, gorszym kierunku.
Obsługa lokalu bardzo dobra. Ceny stosunkowo przystępne.

Dziękujemy, Przemek K
Zrecenzowano 14 lipca 2018

Obsługa sympatyczna. Szybko podano nam menu i kompoty. Przyszlismy na lunch. Tego dnia jako zupa dnia była warzywna - i była smaczna - choć podana w malusieńkiej bulionówce. Ja zmówiłam placki ziemniaczane z kurkami, mąż makaron z warzywami i kurczakiem. Makaron był tak na 4+ natomiast placki ( 3 szt.- malutkie !!!) były ohydne - gumowate, bez smaku, z całą pewnoscią z mrożonego ciasta. Jak zauważyłam nie tylko mnie nie smakowały te placki- jeszcze 2 inne osoby pozostawiły je na talerzach nie tknięte. Tak więc uważam, że te lunche to slaby pomysł - nawet za 22 zł to zdecydowanie zbyt drogo na tego typu posiłek. NIE POLECAM

Dziękujemy, 200justyna1201

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!