“tylko nie lunch”
Swojski Smak — recenzja

Swojski Smak
Nr 50 wśród 697 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 lipca 2018

Obsługa sympatyczna. Szybko podano nam menu i kompoty. Przyszlismy na lunch. Tego dnia jako zupa dnia była warzywna - i była smaczna - choć podana w malusieńkiej bulionówce. Ja zmówiłam placki ziemniaczane z kurkami, mąż makaron z warzywami i kurczakiem. Makaron był tak na 4+ natomiast placki ( 3 szt.- malutkie !!!) były ohydne - gumowate, bez smaku, z całą pewnoscią z mrożonego ciasta. Jak zauważyłam nie tylko mnie nie smakowały te placki- jeszcze 2 inne osoby pozostawiły je na talerzach nie tknięte. Tak więc uważam, że te lunche to slaby pomysł - nawet za 22 zł to zdecydowanie zbyt drogo na tego typu posiłek. NIE POLECAM

Dziękujemy, 200justyna1201

Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko, pierogi z mięsem oraz ruskie są pyszne! Polecam Swojski Smak wszystkim podróżującym!

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, szaroki wybór piw i innych alkoholi, bardzo miła obsługa. Klimatyczne miejsce z miejscem do siedzenia w środku i na zewnątrz.

Dziękujemy, agaopole
Zrecenzowano 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa, szczególne uznania dla kelnera Michała B.! Profesjonalne podejście do klienta, jedzenia pierwsza klasa, wybór alkoholi jakich mogłyby pozazdrościć najlepsze lokale w stolicy!

2  Dziękujemy, Maciej Eliasz G
Zrecenzowano 16 czerwca 2018

Postanowiliśmy wybrać się do tej restauracji na początku czerwca. Była to nasza pierwsza wizyta i zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni. Ciekawe menu, bardzo szybka i sympatyczna obsługa. Jedzenie było smaczne, podane w apetyczny sposób, a ceny rozsądne. Warto dodać, że jest tutaj ogromny wybór alkoholu. Bardzo podobało nam się, że właściciele szanują swoich pracowników i doceniają ich. Osobiście podeszliśmy do właścicieli i pogratulowaliśmy doboru personelu. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, KatarzynaK12345

Swojski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Swojski Smak? Podziel się wrażeniami!