“Git!”
Original Burger — recenzja

Original Burger
Nr 63 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos

Burgery swietne! Dobra lokalizacja! Dobra cena!

Ten z kozim serem dobrze zbalnsowane składniki.

Dla fanów ostrych smaków - meksykański.

1  Dziękujemy, robertmE752MQ

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal jest doskonale położony i to jest ogromny i jedyny plus tego miejsca.Problem jest z jedzeniem i obsługą.Zamówiliśmy z żoną Burgery w zestawach .Na oko wszystko Ok ,apetycznie podane .Jednak mój Burger był surowy a żony spalony na węgiel z jednej strony i suchy jak wiór.Dziecko dostało paluszki rybne wysuszone i twarde.Kolejna sprawa to frytki -miękka skórka i jakby odgrzewane .Plus za ketchup Heinza który można do woli używać .Kolejny minus to krążki cebulowe-praktycznie bez smaku i sama panierka .4 małe krążki 9zł:)Szok.Sałatka coleslaw była smaczna .Tylko 9zł za mini porcje to sporo .No i obsługa-dramat .Po zamówieniu reklamacji nie uwzględniają.Nie miła atmosfera i kelnerki jak by za karę tam pracują.Ogólnie z plusów Lokalizacja ,ketchup .Minusów cała masa

1  Dziękujemy, Canapean
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko smacznie dobre produkty dobra wołowina plus za dodatki frytki z ziemniaków i coleslaw miejsce i cena adekwatne.

Dziękujemy, Karol C
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu pyszne Burgery Przystawki tym bardziej!!!! Top top top top!
Bardzo jestesmy zadowoleni!

Dziękujemy, Z5949VCkevins
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W burgerowni byliśmy wczoraj i mieliśmy po posiłku bardzo mieszane uczucia.
Miejsce i obsługa bez zarzutu (duży plus dla kelnerki, która zaproponowała przyniesienie jalapeno w oddzielnej miseczce, dzięki czemu mogłam regulować ostrość burgera), ale problemem było jedzenie.
Frytki super, ale już Heinz podawany na stół był inny, kwaśniejszy niż zwykły sklepowy więc albo ten kupowany hurtowo różni się znacząco w smaku albo w butelkach jest inny ketchup.
Krążki cebulowe miały dobrą panierkę, ale samej cebuli było w nich niewiele.
Bułka i ilość dodatków super. Wzięłam wersję meksykańską i zarówno szarpana wołowina, jak i dodatki i sos serowy pyszny. Problemem był natomiast ser mający uchodzić za chedar. Fajnie się ciągnął i to właściwie tyle. Kompletnie nie było go czuć nawet kiedy obskubałam kawałek solo - był bardziej bez wyrazu niż osiedlowa mozzarella w bloku po 15zł/kg.
Nie pytano nas o stopień wysmażenia więc założyliśmy, że dostaniemy mięso w okolicach medium rare. Tymczasem ja dostałam coś w rodzaju medium well, a narzeczony upragnione medium rare.
Ogólnie za tę cenę w centrum miasta było smacznie, ale bez szału.

Dziękujemy, FellowTraveler636189

Original Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Original Burger? Podziel się wrażeniami!