“Trochę przerost formy”
Baryłka — recenzja

Baryłka
Nr 167 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Miejsce prześliczne ale trochę nastawione na gościa zagranicznego lub na pokaz. Jedzenie takie jak wszędzie a kucharz bardziej komponuje na talerzu niż smakuje i doprawia. Makaron z grzybami ok, sałatka cezar jadłam lepszą, zupki ok. Jednak makaron ze szpinakiem zostawiłam w całości bez reakcji kelnera. Skwitował że są różne smaki. Nie był zasmucony, że danie nie było do zjedzenia. Coś było nie tak wszyscy odrobinę spróbowali i nikt nie mógł tego przełknąć. Ceny wysokie.

Dziękujemy, Magdalena S

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Bardzo mila obsluga ze strony Pana Karola. Wysmienite jedzenie. Warto tu przyjsc, Bardzo Polecamy!!!

Dziękujemy, Milena K
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tam na lekką kolację, z zamiarem zjedzenia przystawek, wypicia herbaty i drinka. I tak. Tatar z łososia, śledzie w dwóch smakach bardzo dobre. Drink Mojito bez limonki (!) więc za słodki. Tatar wołowy nie był doprawiony. W ogóle. Ok, wszystko dostępne na stole, ale coś oprócz posiekanego mięsa powinno być użyte. Deser creme brulee dobry. Ocena 4/5.

1  Dziękujemy, 195edmundd
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z rodziną zjeść coś dobrego. Odrazu podszedł kelner z kartą dań i win. Poprosiliśmy kocyki bo było troszeczkę zimno. Po kilku sekundach zostały przyniesione. Zamówiliśmy tatara z łososia, łososia z pieczonymi ziemniakami i pappardelle z kurczakiem. Na zamówione dania czekaliśmy nie długo. Szybko był podany tatar. Naprawdę bardzo pyszne jedzenie. Bardzo dobry grzaniec. Fajna atmosfera. Polecam.

Dziękujemy, 180nastiah
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny są bardzo wysokie, przystosowane do klientów zza granicy, niestety jak za taką cenę nie zostały spełnione nasze oczekiwania.

2  Dziękujemy, 346piotrm

Baryłka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Baryłka? Podziel się wrażeniami!