Gdańsk

“Pyszne jedzenie pod Neptunem”
Latajacy Holender — recenzja

Latajacy Holender
Nr 97 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Holenderska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu ponieważ zaczęło padać a lokal był niedaleko fontanny Neptuna, która akurat oglądaliśmy. Zamówiliśmy kurczaka supreme z gotowanym groszkiem który jest obłędny! Obsługa miła.

Dziękujemy, K6244PCagnieszkak

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna zupa rybna, krewetki i stek;) miła atmosfera, obsługa kelnerska bez zarzutu:) na pewno tu wrócimy;)

Dziękujemy, olapara
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda, ze palący sąsiedzi tak potrafią zepsuć atmosferę dymem. Świetny śledź po holendersku na przystawkę, krewetki na ostro i dorsz z warzywami! Polecamy

Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Byliśmy dziś rodzina na kolacje.
Bylo wszytko bardzo pyszne(obsługa 5 gwizdek) Pan Kacper był bardzo miłym i miał profesjonalne podejścia do wszystkich gości)
Jedzenie mega szybko duże porcje i bardzo smakuje jak w domu

Polecam wszystkim

Dziękujemy, Riki R
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Jedna z lepszych restauracji w Trójmieście. Dania tak świetnie smakują jak wyglądają. Zamówiłam tam na przystawkę Carpaccio wołowe, a na drugie danie pierś z kaczki- Dawno nie jadłam tak dobrze zrobionych dań. Dodatki do potraw są bardzo dobrze dobrane i perfekcyjnie komponują się z reszta dania. Polecam znajomym

Dziękujemy, marcela_fur

Latajacy Holender — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Latajacy Holender? Podziel się wrażeniami!