Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Przyjemny hotel 3 gwiazdkowy w przystępnej cenie.
Położony nieco na uboczu, ale w 15 minut pieszo można znaleźć się na Długim Targu i nad Motławą, droga wiedzie przez nieco "szarą" okolicę, ale jest raczej bezpiecznie, Lokalizacja jest dobrym kompromisem pomiędzy bliskością Starówki i najładniejszych trójmiejskich plaż w Gdańsk - Stogi. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, dobre śniadania oraz szerokie menu. Pokoje przestronne i czyste. Hotel wymaga drobnych prac remontowych (zadrapania na ścianach, znalazła się dziura w firanie), ale ogólny odbiór bardzo ok.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych kondygnacjach mają lepszy widok i są cichsze.
Dziękujemy, Maciej_Bdg
Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Coś okropnego. Przykro mi, ale nic nie jest w stanie zrekompensować ciągłego dudnienia. Bez względu na to, czy okno otwarte, czy zamknięte. Po całej nocy boli głowa i człowiek chce z tąd jak najszybciej uciec! Prawdopodobnie to jakiś element wentylacji na dachu ( pokój na 3 piętrze). To nie jest normalne! Nie polecam najgorszemu wrogowi!

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, dezynfekcjau
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Typowy hotel pod kątem delegacji - spotkań firmowych. Podwójne łóżko to nic innego jak dwa złożone łóżka - śpiąc tak we dwoje co chwilę ląduje się w dziurze między materacami (jeden z materacy zresztą był krzywy). Hotel oddalony o jakieś 30 minut od centrum (6 przystanków od dworca). Śniadania bogate niestety niezbyt smaczne (oczywiście to jest kwestia gustu ale mnie nie przypadły do gustu). W bezpośrednim sąsiedztwie stacja benzynowa.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, KubaKrakow89
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Urzekła nas załoga hotelu. Obsługa na recepcji ponadstandardowa. Pokoje czyste, średniej wielkości, śniadania dobre, długo dostępna sauna. Jedyna wada to słabe wygłuszenie między pokojami. Ogólnie hotel warty swojej ceny. Umiarkowana odległości od centrum, można przejść piechotą choć to kawałek, taksówką chwilę a przystanek komunikacji tuż przy wyjściu.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, MichalJaworzno
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Pokoje czyste, hotel schludny adekwatnie do ceny natomiast. Pani recepcjonistka władała łamaną polszczyzną, za śniadanie zażyczyła opłaty 40zł od osoby, a za parking hotelowy 25zł co jest dla mnie totalną kpiną.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, planetawdrodze