“Nie tylko ziemniaki”
Bar Pod Rybą — recenzja

Bar Pod Rybą
Nr 74 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Daniem, które króluje w menu są zapiekane ziemniaki z przeróżnymi dodatkami. Przepyszne i warte swojej ceny. Porcje są duże i sycące. Oprócz sztandarowego dania, warto zjeść również rybę(bardzo dobry pieczony łosoś), najlepiej z dodatkiem wspomnianego ziemniaka. Dania są podawane szybko i sprawnie.

Dziękujemy, Joanna K

Z dość szczególnym traktowaniem można się spotkać już przy wejściu do restauracji. Obcokrajowiec wchodzący przed nami po zapytaniu czy są wolne miejsca, został z uśmiechem zaprowadzony do stolika, natomiast my, biedni Polacy, usłyszeliśmy bezpardonowe "jak sobie państwo znajdziecie, to będzie". Kuriozalne o tyle, że obsługa widziała nas obsługując cudzoziemca.
Zamówienie mogliśmy złożyć dopiero, kiedy "bogaty Pan" został obsłużony, dostał piwo i przystawkę. Fantastyczna lekcja kultury, dziękujemy.

Dziękujemy, Olek76

Bar "POD RYBĄ" znajduje się przy ul.Piwnej w Gdańsku na Starym Mieście.Jest to miejsce warte odwiedzenia,z powodu dobrej kuchni,miłej obsługi i położenia w bardzo klimatycznym miejscu.Bar jest wewnątrz udekorowany starymi naczyniami,fotografiami i różnymi innymi ozdobami.Na zewnątrz też można usiąść w ogródku przy samym deptaku turystycznym.

Dziękujemy, jadwianna
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co do ryb rzeczywiście dramat, czuć, że mrożona. Jak chodzi o piwo to również kelnerka nie potrafiła polecić żadnego - bo nie wie. Od 3 lat odwiedzając Gdańsk nigdy nie przeszłam i nie przejdę obok tego miejsca obojętnie ze względu na ziemniaka! Porcja wielka, rodzajów mnóstwo. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, 564joannaj
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przychodząc tam, sugerowalismy się opiniami z internetu i bardzo się rozczarowalismy. Dorsz, którego zamówiliśmy, był gumowaty i prawdopodobnie rozmrażany. Zestaw surówek, który był napisany w karcie do dania, okazał się 3 małymi listkami sałatki. Kelnerka zapytana o polecenie piwa, odpowiedziała że "nie wie, bo nie piła". Dobre natomiast były ziemniaki i sos groszkowy. Ogólnie nie polecamy.

Dziękujemy, BachataMM

Bar Pod Rybą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Pod Rybą? Podziel się wrażeniami!