“Nie polecam”
Bar Pod Rybą — recenzja

Bar Pod Rybą
Nr 73 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przychodząc tam, sugerowalismy się opiniami z internetu i bardzo się rozczarowalismy. Dorsz, którego zamówiliśmy, był gumowaty i prawdopodobnie rozmrażany. Zestaw surówek, który był napisany w karcie do dania, okazał się 3 małymi listkami sałatki. Kelnerka zapytana o polecenie piwa, odpowiedziała że "nie wie, bo nie piła". Dobre natomiast były ziemniaki i sos groszkowy. Ogólnie nie polecamy.

Dziękujemy, BachataMM

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jesli ktos ma ochote na swieza rybe lepiej niech stamtad ucieka. Ryba mrożona, sama woda, bez smaku. Frytki jak z McDonalda, najlepsza byla surówka. Wstyd, zeby w Gdansku ryba stala ba poziomie pangi z Biedronki.Jeden z gorszych obiadów, jakie jadłam. Porażka.

Dziękujemy, SmakoszKa93
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Podobno niektórzy w barze pod rybą jedzą ryby... błąd! Tam się je ziemniaka od lat najlepszego od Pana Jana

Dziękujemy, Mattizuro
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wybór ziemniaka różnorodny, smaczne. Porcje odpowiednie. Jedynie ziemniak ze śledziem koszmarny- nie polecam.
Obsługa miła ale widać "sezonowa". Piwo bardzo drogie (od 13 do 15 zł za 0.5 litra), wino z kartona za 40 zł- 0.5 litra. Wino mętne i w smaku okropne. Brak lodu w restauracji, temperatura wina nieodpowiednia.
Brak możliwości zamawiania drinków.
Lokal nastawiony na jednorazowych turystów.
Jedna toaleta na bardzo dużo stolików.

Dziękujemy, KarolinnB
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, jedzenie pyszne i bardzo duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szybka i sprawna obsługa.

Dziękujemy, 958agatag

Bar Pod Rybą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Pod Rybą? Podziel się wrażeniami!