“Nic specjalnego”

Piekarnia- Cukiernia Pellowski
Nr 3 wśród 4 Piekarnie (Gdańsk)

Kawa bardzo słaba. Latte i flat white smakowały jakby były rozwodnione. Szarlotka średnia w smaku, dosyć twarda, mogłaby być podawana na ciepło. Torcik karmel i orzeszki dobry ale bardzo słodki. Na starówce są dużo lepsze miejsca ze smaczną kawą.

Dziękujemy, emmasko7

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pyszne gofry i lody.
Gofry z prawdziwa bita śmietana.
To nasza kolejna wizyta.
Polecamy. Lody tez pyszne.

Dziękujemy, Ewkasarn
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Próbowałam ciasto, nie było rewelacji. Naleśnik cienki, dużo owoców. Pustawo. Ekspedientki miłe. Na stole jakaś dziwna prasa

Dziękujemy, lidia850
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019

Bardzo miła obsługa.Usmiechnięta pani ,przyniosła mi do stolika telefon,który zapomnialam na ladzie.Ciasto bardzo dobre,lody też.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, JaninaH244
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zrobienie 3 gofrów zajęło 20 minut, pani obsługująca kaszląca, a gofry robiła bez rękawiczek nawet nie odkazila rąk. 2 gofry przyszły wcześniej 3 ostatni doszedł po 5 minutach i w dodatku był inny niż zamawiany. Nie polacam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Amelia K

Piekarnia- Cukiernia Pellowski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Piekarnia- Cukiernia Pellowski? Podziel się wrażeniami!