“Włochy w gdansku”

Sempre Pizza e Vino - Gdańsk Targ Rybny
Nr 104 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Sempre to trzy pizzerie premium oraz dwa włoskie Ristorante znajdujące się w najbardziej prestiżowych i malowniczych lokalizacjach Trójmiasta. Sempre to włoska kuchnia pełna prostoty, pachnąca świeżymi ziołami, przyprawami i oliwą extra vergine. Wspaniały smak naszych potraw osiągamy dzięki osobiście wyselekcjonowanym, oryginalnym składnikom, które sprowadzamy z Włoch. Bezpretensjonalna i radosna atmosfera w to zasługa młodego zespołu kucharzy i kelnerów, którzy z uśmiechem czekają na Państwa oraz prostych, jasnych, przytulnych wnętrz i włoskiej muzyki. Zapraszamy!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To prawda ze coraz więcej wszędzie dobrych pizzerii włoskich ale to chyba o to chodzi bo w każdej ludzi full...
pyszna pizza pyszne i wino, miła obsługa. Bardzo przyjemne miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Ejv_lyn

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tych restauracji robi się coraz więcej więc ma się wrażenie że musi być dobra i że ludzie się dobrze czują wewnątrz...

Pizza ogólnie jest dobra. Można powiedzieć wystarczającą na jedna osobę. Ale..
- obsługa młoda i trochę lekceważąca klientów: 10 minut czekaliśmy żeby ktoś podszedł i przyjął zamówienie, nie wspominając już o późniejszym przygotowaniu (ponad 40 minut) - były 3 kelnerki mną 6 zajętych stolików.
- i na koniec to bezpardonowe 10%.

Trudno polecić innym...

Dziękujemy, 10tomaszw
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Smacznie, klimatycznie i gwarno. Włoska muzyka, sympatyczna obsługa i smaczna pizza. Jak w prawdziwej włoskiej trattorii. Polecam

Dziękujemy, Magdalena T
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji trafiliśmy przez przypadek. Byliśmy nastawieni na szybką kawę i lunch. Niestety czas oczekiwania na jedną pizzę był dla nas o wiele za długi. Goście, którzy przychodzili po nas otrzymywali swoje zamówienie błyskawicznie. Jedzenie jak już do nas trafiło było dobre, chociaż nie aż tak żebym tu wróciła będąc następnym razem w Gdańsku. Obsługa miła i uśmiechnięta.

Dziękujemy, annadura
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Zupa krem z pomidorów rewelacyjna tak samo jak pizza. Bardzo fajna lokalizacja. Miła obsługa. Polecamy :)

Dziękujemy, AdriannaJ38

Sempre Pizza e Vino - Gdańsk Targ Rybny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sempre Pizza e Vino - Gdańsk Targ Rybny? Podziel się wrażeniami!