“Idealne miejsce”
Nana's Pierogarnia — recenzja

Nana's Pierogarnia
Nr 363 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: PYSZNE śniadania? Najlepsze Pierogi w mieście? Fantastyczna kawa i niesamowite desery? Doskonałe miejsce na drinka ze znajomymi? To nie wszystko. Odwiedź i zakochaj się w Nana's ;)

Bardzo smaczne śniadania, genialne pierogi. Super obsługa oraz atmosfera. Bardzo fajne miejsce na spotkanie się ze znajomymi na śniadanie, obiad lub kolację. Polecam to miejsce !:)

Dziękujemy, _Skrapi_koko

Jak pierogi to tylko w Nana’s...nie jadłam lepszych. Piecuchy to mój faworyt, zwłaszcza z karkówka i grzybami. Napewno wrócimy nie raz.
P.S. Pyszne śniadania!

Dziękujemy, Aleksandra S

Bardzo Uprzejma i profesjonalna obsługa, smaczne, kolorowe i ciekawie podane śniadania, osobiście jadłem sandwicha z łososie a porcja była tak duża że ledwo co zjadłem. Bardzo polecam

Dziękujemy, SebastianH2402

Super lokal, miła atmosfera, fantastyczna obsługa ;) najlepsze pierogi. Polecam, z chęcią wrócę tutaj z rodziną :)

Dziękujemy, 321monika123

Pierogi pierwsza klasa! Na wielki ukłon zasługują również zupy - w końcu trafiłam na porządny żurek. Wisienke na torcie stanowią kelnerzy. Dzięki obsłudze uśmiech nie zszedł mi z twarzy nawet na sekundę, naprawdę pozytywni ludzie!
Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzę Nanas :D

Dziękujemy, Aleksandra W

Nana's Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nana's Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!