“Kolacja”
Tawerna — recenzja

Tawerna
Nr 139 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja „Tawerna” znajduje się w centrum Gdańskiej Starówki w sąsiedztwie Zielonej Bramy nad rzeką Motławą . Jest tradycyjnym miejscem spotkań żeglarzy , kupców i polityków. Specjalnością restauracji są dania z ryb. Organizujemy bankiety i przyjęcia okolicznościowe.

Znakomite położenie. Dobre zakąski. Przyzwoita golonka. Miła obsługa. Szkoda, że kuchnia wieczorem zamknięta. Piwo o dobrej temperaturze.
Warto tu zajrzeć.

Dziękujemy, 694krzysztofo

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce to największy plus. Samo jedzenie też niezłe. Zupa rybna smaczna, choć bez przesady. Karkówka (chyba?) z dzika i sandacz z grzybami całkiem niezłe, choć porcje takie sobie.
A minusy? Przede wszystkim obsługa. Panowie sprawiali wrażenie, jakby byli tam za karę i łaskę robią, że radzą podejść do stolika. Już dawno z taką obsługą się nie spotkałem. Zwłaszcza, że przy cenach w tymże lokalu powinni skakać wokół każdego klienta. Bo ceny są z kosmosu. I do końca nie wiem, za co się płaci. Bo chyba nie za poprawne tylko jedzenie i fatalną obsługę.

3  Dziękujemy, jzalewski69
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019

Zamówiłem: Tatar z łososia norewskiego - minimalna porcja zwykła sałatka warzywna z łososiem i majonezem bagatela za 35 złotych. Sałatka z buraków (których nie było) i kozim serem - 29 złotych porcja minimalna. Tiramisu - 23 złote było dobre.10 złotych woda mineralna i obsługa kelnerska doliczona łacznie 100 złotych. Za jedną osobe.
Wyszedłem głodny.
Przykro mi ale całkowicie nie warto.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Robert M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaG799, Kierownik ds. PR, TawernaOdpowiedź udzielona 27 kwietnia 2019

Przykro nam, że wizyta w naszej restauracji nie była satysfakcjonująca. Nie jesteśmy restauracją typu fast-food i nigdy do tego nie aspirowaliśmy. Rozumiemy jednak, że każdy może mieć inne oczekiwania co do wielkości porcji za daną cenę - aby nie pozostawiać wątpliwości udostępniamy nasze menu w wielu miejscach, jak również zdjęcia dań. W kwestii wyjścia głodnym - jeśli postanowi Pan odwiedzić nas ponownie, polecamy zamówienie dania głównego. Przystawka i sałatka byłaby dobra na lekki głód, nie są to opcje obiadowe.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Oferta kuchni polskiej smakowita, że palce lizać. Żur w chlebie przepyszny i śledziki bardzo dobre. Niezłe pierogi dopełniły głód a popijanie piwa w tym miejscu i dobrym towarzystwie rozleniwia i nastraja na wypoczynek. Śmiało polecam dobre polskie jedzenie w przyzwoitych cenach i w klimatycznym miejscu z przemiłą obsługą.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 457pawelf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaG799, Kierownik ds. PR, TawernaOdpowiedź udzielona 16 kwietnia 2019

Dziękujemy za wizytę i recenzję - cieszymy się, że dania Ci smakowały, a atmosfera restauracji wprawiła w dobry nastrój (zapewne przy dużym udziale towarzyszy :) ). Dobrze, że spędziliście u nas miło czas. Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od plusów. Restauracja znakomicie położona w środku jest bardzo czysto, obsługa miła. Niestety kuchnia nie do polecenia. Jest Jarmarczna ale w złym tego słowa znaczeniu. Produkty chyba z pobliskiej Biedronki co da się wyczuć smaku niestety nie polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Argent24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaG799, Kierownik ds. PR, TawernaOdpowiedź udzielona 30 stycznia 2019

Dziękujemy za wizytę i podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że jedzenie Państwu nie smakowało. Chlubimy się tym, że nasze produkty pochodzą od lokalnych dostawców, więc nie rozumiemy, skąd tak złe wrażenia. Żałujemy, że nie powiedzieliście Państwo o tym kelnerowi - zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby nasi goście byli usatysfakcjonowani czasem spędzonym w naszej restauracji. Mamy nadzieję, że kiedyś dostaniemy jeszcze drugą szansę i wtedy wrażenia będą o wiele lepsze. Pozdrawiamy serdecznie.

Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna? Podziel się wrażeniami!