“Dobre przystawki”
Restauracja Targ Rybny — recenzja

Restauracja Targ Rybny
Nr 110 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 sierpnia 2020

Wpadliśmy tylko na przystawki i było to bardzo smaczne. Śledzie w trzech opcjach i kalmary. Co prawda porcje nie za duże, nawet jak na przystawkę.

Dziękujemy, melancia5

Zrecenzowano 10 sierpnia 2020

Odwiedzając lokal, spodziewaliśmy się eksplozji smaków i kulinarnycch doznań (kelner zaręczał, że serwowana u nich zupa rybna jest najlepsza w całym mieście). Zupa była dobra, choć nie genialna (mało doprawiona). Bagietka niesmaczna. Deser, za który zapłaciliśmy 16 zł, to był płaski kawałek wysuszonej bezy, której nie dało się pokroić i dwie kulki lodów (kelner nie pytał o nasze preferowane smaki) plus sos truskawkowy. Nie byliśmy usatysfakcjonowani tym deserem, co przekazaliśmy kelnerowi. Ku naszemu zaskoczeniu, do rachunku został doliczony serwis 10%, mimo braku zadowolenia. Generalnie lokal z wysokimi cenami i daniami nie wartymi tych cen.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, janlewa
Zrecenzowano 7 sierpnia 2020

Nie dostałem paragonu a jedynie rachunek kelnerski. Taka praktyka umożliwia oszustwa podatkowe bo to co kelner nabija na kasę to zupełnie nie to co się zapłaciło. Ponadto w karcie jest informacja że dla grup powyżej pięciu osób odliczania jest do rachunku opłata za obsługę kelnerską; mimo że było nas jedynie czworo i tak pobrano opłatę co jest zwykłą kradzieżą

Dziękujemy, 548szymong
Zrecenzowano 31 lipca 2020

Od wielu ludzi słyszałem bardzo dobre opinie na temat tego miejsca. Jednak trochę się rozczarowałem. Potrawy poprawne, niektóre nawet bardzo dobre ale przy tych cenach można by wymagać więcej. Może to jeszcze skutek małego ruchu w czasie pandemii?

Termin wizyty: czerwiec 2020
4  Dziękujemy, 68Marian_J
Zrecenzowano 17 lipca 2020

Zupa rybna to mój konik. Jadam, gotuję i testuję przy każdej nadarzającej się okazji.
Nic więc dziwnego, że na Bouillabaisse w restauracji Targ Rybny nastawiłem się jak "szczerbaty na suchary."
Płacąc 39zł za zupę liczyłem na kulinarny orgazm, a przynajmniej połechtanie podniebienia. Przeliczyłem się.
"Średnią" i drogą zupkę poprawiłem mulami w winie, które w mojej ocenie, również zasługują na ocenę dostateczną.
Plusem dość duże porcje i miła obsługa. Sugerując się oceną na Trip Advisor- liczyłem na dużo więcej.

Dziękujemy, lekwik

Restauracja Targ Rybny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Targ Rybny? Podziel się wrażeniami!