“Trochę zawiedzione nadzieje”
Restauracja Targ Rybny — recenzja

Restauracja Targ Rybny
Nr 110 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 lipca 2020

Od wielu ludzi słyszałem bardzo dobre opinie na temat tego miejsca. Jednak trochę się rozczarowałem. Potrawy poprawne, niektóre nawet bardzo dobre ale przy tych cenach można by wymagać więcej. Może to jeszcze skutek małego ruchu w czasie pandemii?

Termin wizyty: czerwiec 2020
4  Dziękujemy, 68Marian_J

Zrecenzowano 17 lipca 2020

Zupa rybna to mój konik. Jadam, gotuję i testuję przy każdej nadarzającej się okazji.
Nic więc dziwnego, że na Bouillabaisse w restauracji Targ Rybny nastawiłem się jak "szczerbaty na suchary."
Płacąc 39zł za zupę liczyłem na kulinarny orgazm, a przynajmniej połechtanie podniebienia. Przeliczyłem się.
"Średnią" i drogą zupkę poprawiłem mulami w winie, które w mojej ocenie, również zasługują na ocenę dostateczną.
Plusem dość duże porcje i miła obsługa. Sugerując się oceną na Trip Advisor- liczyłem na dużo więcej.

Dziękujemy, lekwik
Zrecenzowano 12 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Jeśli masz ochotę na rybę, polecam to miejsce. Jest smacznie i świeżo. Ceny rozsądne. Fajna karta win. Dobry serwis.

1  Dziękujemy, mihmali
Zrecenzowano 11 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Piękny lokal, obsługa na najwyższym poziomie. Sandacz pięknie podany, z pyszną chrupiącą skórką. Dorsz w panierce, tradycyjny, dobry. Trochę byliśmy zawiedzeni deserem-bezą. Zwykły kawałek bezy, z sosem truskawkowym i dwiema kulkami lodów. Całokształt ok.

Dziękujemy, KlaudiaPotworek
Zrecenzowano 11 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Wizyta w restauracji bardzo nas rozczarowała biorąc pod uwagę recenzje w T. Półmisek ryb był bardzo przeciętny. Rozgotowane, nie przyprawione ryby w porównaniu z innymi restauracjami specjalizującymi się w serwowaniu ryb wypadły bardzo, bardzo słabo. Mogą ocenę o gwiazdkę podwyższył sympatyczny kelner.

Dziękujemy, arturk874

Restauracja Targ Rybny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Targ Rybny? Podziel się wrażeniami!