“Przeciętnie”
Restauracja Targ Rybny — recenzja

Restauracja Targ Rybny
Nr 93 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Restauracja w centrum Gdańska, z ładnym tarasem i sezonowym ogródkiem.
Można tutaj zjeść ryby, ale czy świeże?
Serwują dobre przystawki np. Śledź w różnych odsłonach.
Ja zamówiłam turbota i przyznam że smakował średnio. Koleżanka zamówiła mule i również szału nie było.
Deser - lody nie urzekły. Za to kelner który nas obsługiwał zasługuje na pochwałę.

Dziękujemy, polomka

Zrecenzowano 14 lipca 2019

zacheceni rekomendacja wyszukalismy miejsce .Kelner podal nam karty i zapomnial o naszej obecnosci.Zadnych propozycji co podac do picia ,ani sugesti w wyborze dan.Kompletny brak zainteresowania pomimo braku gosci. W restauracji ,w ktorej ceny sa z gornej polki to skandal.Zamienilismy lokal na Pod Lososiem i bylo profesjonalnie.Nie polecam wrecz stanowczo odradzam Koszmar i niepotrzebne nerwy

Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Nie było nam dane spróbować dań serwowanych w tej restauracji. Kelner, który do nas podszedł i zostawił karty nie pojawił się przez następne 15 minut. Nie zaproponował napojów czy choćby przystawek. Dodam, że w restauracji było pusto. W zewnętrznym ogródku oprócz nas zajęty był tylko jeden stolik. W środku zajęte były dwa stoliki.
Po lekturze menu wnioskuje, że powinna to być knajpa z "górnej półki" a więc tym bardziej nie rozumiem tej obojętności w stosunku do gości

Dziękujemy, WitoD
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce z sympatyczna obsługa i bardzo dobrym jedzeniem. Zdecydowanie polecam wspomniana w tytule zupę, poprostu trzeba jest spróbować !!! Byłem w tej restauracji już kilkukrotnie i nie potrafię wskazać potrawy, która by mi nie smakowała. Z ciekawostek : do tatara dodawane są oliwki - mnie to pasuje, smakuje zaskakująco dobrze, ale nie każdy lubi oliwki.
Małoletni :) tez znajda tu coś dla siebie.
Menu jest wystarczająco bogate by każdy poczuł się usatysfakcjonowany.

Dziękujemy, Andrzejzezgierza
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zarezerwować stolik by mieć pewność, że będzie jakikolwiek wolny. Ceny średnie. Dobre jedzenie.

1  Dziękujemy, PabloPawel1

Restauracja Targ Rybny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Targ Rybny? Podziel się wrażeniami!