“Rewelka”
Brovarnia Gdansk — recenzja

Brovarnia Gdansk
Nr 101 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne piwko, tatar palce lizać. Obsługa na 10 :) miła atmosfera :) Warto odwiedzić to miejsce będąc w Gdańsku.

Dziękujemy, kamilaw633
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof S, Manager, Brovarnia GdanskOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wspaniała obsługa. Zwłaszcza kelner Michał. Dziękujemy za pomoc. Jest Pan naszym super bohaterem. Napoje są pyszne i lokal posiada wspaniałe piwa w ofercie

1  Dziękujemy, malgirzata
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo słaba golonka za bardzo wysoką cenę. Za tę samą cenę w hotelu obok MC można zjeść świetny stek lub doskonałe potrawy z ryb. Duże rozczarowanie wizytą w lokalu w 5 gwiazdkowym hotelu. Warto pójść na piwo (za to dałem 3 punkty) ale tu odkrycia nie ma, ponieważ to typowa produkcja tych mini browarów.

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Przy okazji zatrzymania się w Hotelu Gdańsk, decydowaliśmy się zjeść obiad właśnie w tej restauracji z resztą już nie pierwszy raz.
Zdecydowaliśmy się na to miejsce trochę ze względu na ich piwa.
Jest kilka rodzai, więc każdy znajdzie jakieś piwo dla siebie, nawet jeśli za nim nie przepada za bardzo.
Trafiliśmy akurat na dodatkową kartę z daniami z dodatkiem kurek.
Zupa kurkowa przepyszna.
Pierogi z kurkami, dobrze nafaszerowane i smaczne.
Śledź na trzy sposoby nic szczególnego, smaczny.

Na pewno pójdziemy tam kolejny raz, aby spróbować dań z głównej karty.

Dziękujemy, Emi91_pl
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze piwo jakie piłam do tej pory. Mojej Mamie też bardzo smakowało. Obsługa dba o klienta, zamówiłyśmy jasne a dodatkowo do degustacji otrzymałyśmy cytrusowe i pszeniczne ☺️

Dziękujemy, 80wiktoriap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof S, Manager, Brovarnia GdanskOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Cieszę się, że Paniom smakowało nasze piwo! Staramy się, aby nie tylko poziom piwa odpowiadał 5***** ale i nasza obsługa, którą wciąż szkolimy i doskonalimy, więc te miłe słowa są miodem na nasze serca :)

Brovarnia Gdansk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Brovarnia Gdansk? Podziel się wrażeniami!