“Niewychowana, niekulturalna obsługa. Omijać !!”
Napoli — recenzja

Napoli
Nr 656 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

22.09.2019 r. (około15-15.30) byliśmy z rodziną w tym miejscu. Były tego dnia 2 kelnerki. Na wstępie zero zainteresowania klientem. Zauważaliśmy, że jeden stolik się zwalnia to go zajęliśmy. Przez 10-15 minut nie mogliśmy doczekać, żeby któraś z kelnerek raczyła posprzątać ze stołu. Po kulturalnej uwadze, podeszła kelnerka wrzeszcząc na nas z chamskimi tekstami ,,Czy w domu siadamy też do brudnego stołu, czemu w ogóle usiedliśmy do tego stołu", jednocześnie waląc talerzami zamiast kulturalnie zebrać. Druga kelnerka prawdopodobnie też nie lepsza, było widać jak zbierając menu po prostu je rzuca zamiast odłożyć. Kompletne dno. Jedzenia nie oceniam, bo po całej sytuacja z tą osobą wyszliśmy. Tego dnia góra restauracji była zamknięta, mimo żadnych oznak, że coś się tam ma dziać. Prawdopodobnie kelnerkom nie chciało się wchodzić na górę. Nigdy w życiu czegoś takiego nie spotkałem. Ze względu na kelnerki pracujące tego dnia ocena 1/5 jest zbyt wysoka dla tego miejsca. Omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, Maciej B

Byłem, posiedziałem 15 minut czekając na menu bądź jakąkolwiek redakcję ze strony obsługi i wyszedłem do San Marco.
Nie polecam.

Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Myślałam, że spaghetti bolonese nie można spiep**yc. A jednak i to po mustrzowsku. Na talerzu podano mi odgrzewany makaron z niby sosem o konstytencji pasty ze śladową ilością mięsa. Sos nie lepił się do makaronu. O obsłudze już nawet nie wspomnę. Pan kelner prawie mi przywalił z bara w drodze do łazienki. A inny olał pytanie o łazienkę. Magda Gessler rzucałby talerzami i w sumie chętnie bym jej pomogła.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Razem z chłopakiem odwiedziliśmy tę „restauracje”. Wybraliśmy miejsce na dworze pod parasolem. Chwile potem zaczął padać lekki deszcz. Czekaliśmy na karty ok 10 minut i niestety się nie doczekaliśmy. Mój chłopak poszedł więc do środka ponieważ stwierdził ze kelner zwyczajnie nas nie zauważył. Gdy poprosił jednego z pracowników o kartę usłyszał chamskim tonem, że nie zostaniemy obsłużeni ponieważ pada deszcz A KELNER NIE CHCE ZMOKNĄĆ NIOSĄC NAM DANIE CZY KARTY:). Rozmowie przysłuchiwał się kierownik, do którego następnie już razem się zwróciliśmy. Wydawał się niewzruszony sytuacją, powiedział cytuję „ja z nim pogadam” zaproponował miejsce w środku ale nie mieliśmy już ochoty tam więcej przebywać. Nigdy nie zostaliśmy tak źle potraktowani.

Dziękujemy, Martyna B
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przybyłem do tej restauracji podczas zwiedzania Gdańska na wycieczce szkolnej. Zająłem miejsce i czekałem na podanie karty. W międzyczasie na miejsce dotarli nauczyciele na których rzecz zostałem wrzucony do piwnicy z resztą wycieczki. Po 20 minutach przyszła do mnie kelnerka, która zapytała się co chcę zjeść.
Nie otrzymałem karty menu lecz byłem na tyle głodny, że zamówiłem pierwsze danie które przyszło mi na myśl. Była to pizza capricossa.
Okazało się również, że nie dostałem sztućców i musiałem sam po nie iść. Po półgodziny czekania otrzymałem napój. Na pizzę czekałem godzinę i 15 minut. Niestety kelnerka przynosiła jedno danie na 10 minut, dlatego niektórzy musieli czekać aż półtorej godziny. Obsługa nie jest miła a wręcz zachowuje się jakby pracowała za karę. Danie nie było dobre, mam wrażenie, że pieczarki były nie świeże. Jedzenie zdecydowanie nie warte swojej ceny, ani czasu.
Nie poleciłbym największemu wrogowi.

1  Dziękujemy, NicCiekawegoTuNieMa

Napoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Napoli? Podziel się wrażeniami!