“Super”
Buddha Lounge — recenzja

Buddha Lounge
Nr 153 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Tajska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo mila przytulna knajpa jedzenie bardzo dobre w rozsadnej cenie polecam mily personel w samym centrum gdanska nie dlugi czas oczekiwania.

Dziękujemy, Gdansk2019

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Wystrój restauracji nie każdemu może się podobać, ale proponujemy zostać. Polecamy CHICKEN KORMA. Restauracja oferuje potrawy bezglutenowe.

Dziękujemy, andrzej_bury_pl
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

bardzo dobra restauracja indyjska w centrum Gdańska. Godne polecenia. Bardzo dobra obsługa i jakość serwowanych potraw.

Dziękujemy, piotrbartosik
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniala knajpka z super jedzeniem i bardzo dobra obsluga. Profesjonalna urocza i mila kelnerka potrafiaca doradzic i opowiedzuec o daniach. Smaczne jedzenie.Pyszny krem z pomidorow z imbirem, wspaniala rozplywajaca sie w ustach baranins i dania dla wegetarian. Drinki tez Ok. Fajny wystroj. Polecam.

Dziękujemy, MISTRZYODA
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Jedzenie super, obsługa ekstra - nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o jakość. Obieramy lokal jako nasz obiadowy na cały pobyt w Gdańsku. 5 lat temu odkryliśmy Buddhę późno i w zasadzie na pożegnalny obiad - dziś przekonaliśmy się, że jedzenie nadal dobre, a ceny porównywalne z innymi restauracjami i w dobrej relacji z jakością i wielkością porcji.

1  Dziękujemy, Poznaj_Podkarpacie

Buddha Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Buddha Lounge? Podziel się wrażeniami!