Gdańsk

“Pysznie i przyjemnie”
Restauracja Dynastia — recenzja

Restauracja Dynastia
Nr 529 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Restauracja z niepowtarzalnym klimatem. Stworzyliśmy miejsce idealne na miłe spędzanie czasu, spotkania z rodziną lub znajomymi, a także spotkania firmowe. Naszym celem jest to, aby było smacznie i miło. Jest to miejsce, do którego chce się wracać.

Bardzo przyjemne miejsce z super miła obsługa i przepysznym jedzeniem!!! dodatkowo akceptują czworonogi ❤️ polecam

Dziękujemy, 365katrined

Restauracja Dynastia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Dynastia? Podziel się wrażeniami!