“Nowa perełka na mapie Gdanska”
Dynastia — recenzja

Dynastia
Nr 526 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Trafiliśmy tutaj przypadkowo z względu na to ze obok restauracja nie miała już na zewnątrz miejsc wolnych.Dynastia to nowa restauracja która ( według słów miłej obsługi) działa od sierpnia 2019. Co mogę powiedzieć o tym miejscu? Menu krótkie ( całe szczescie) ale Dania dopracowane widać , ze szef kuchni lubi a wręcz ubóstwia to co robi przystawka, główne danie czy tez deser to „miod” w gębie . Obsługa również na mega wysokim poziomie i mega przyjazna. Co ważne?( dla mnie) lokal przyjazny psiakom odrazu mój pies dostał wodę do picia( w misce odpowiedniej do gabarytów 50 kg przyjaciela ) zdecydowanie polecam każdemu kto chce zjeść wyborne jedzenie , ciekawy smak z dala od zgiełku głównych deptaków. Moim zdaniem miejsce z typu- obowiązkowe do odwiedzenia

Dziękujemy, DANIELRUTKOWSKI

Dynastia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dynastia? Podziel się wrażeniami!