Hevelius' Treasure | Scavenger Hunt
Super zabawa

Byłem razem ze znajomymi, bawiliśmy się świetnie, nie za długo, nie za krótko. Historia ciekawa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
smolny222
Warszawa, Polska
Polecam

Moja dziewczyna już wystawiła recenzję, ale ja też chcę xD Ludzie super, bawiłem się ekstra pomimo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
rafall_pawel
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, to mój chłopak nalegał, w końcu się zgodziłam i bardzo się cieszę!
Cóż za cudowne przeżycie, nie chcę zdradzać fabuły a ciężko coś napisać nie spojlerując. Poznaliśmy twórców gry, przemili ludzie, bardzo weseli i pozytywni ludzie. Same zagadki są trudne trzeba się trochę nagłowić niemniej dzięki temu czułam się wciągnięta z klimat gry, który swoją drogą jest bardzo spójny i nadzwyczaj historycznie adekwatny. Bardzo bardzo mi się podobało, jak tylko będę w Gdańsku będę sprawdzać ich ofertę!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Klarka87
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: urbgames, Dyrektor generalny, Hevelius' Treasure | Scavenger HuntOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękuję Ci Klaro za taką ładną recenzję, dodaje nam skrzydeł myśl że nawet osoby wpierw niezainteresowane naszą ofertą też bawią się dobrze. Oczywiście czekamy na Wasz powrót nad nasze piękne polskie morze :)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jestem fanem takich gier, ale ta pobiła wszystkie inne na głowę, dbałość o detale, tak samo wizualne jak i historyczne. Mega wciągająca opowieść i fajne rozwiązanie zagadki. Super fajni i mili prowadzący-jak się później okazało twórcy gry.
Polecam wziąć ze sobą bardzo wygodne buty i coś do picia gdyż 2,5 godzinna trasa nie jest najprostsza.

1  Dziękujemy, kamil_jareczek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: urbgames, Dyrektor generalny, Hevelius' Treasure | Scavenger HuntOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Fajnie było Cie poznać. cenimy sobie klientów którzy mają już jakieś rozeznanie :) zapraszamy jak będziemy mieli kolejną grę. Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Fantastyczny, nietypowy sposób na zabawę na świeżym powietrzu. Trochę spaceru, interesujące zagadki oraz kilka ciekawostek o Gdańsku, których wcześniej nie znałem. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, cichy12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: urbgames, Owner, Hevelius' Treasure | Scavenger HuntOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękuję w imieniu całego zespołu! Bardzo nas cieszy, że podobała Ci się nasza gra miejska :)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna gra na świeżym powietrzu, oparta na faktach dotyczących postaci Jana Heweliusza. Dobra zabawa gwarantowana. Szukaliśmy ciekawego sposobu na spędzenie czasu i nie zawiedliśmy się. Część zagadek była na prawdę wymagająca i zdrowo się nachodziliśmy, za to skarb na końcu był bardzo przyjemny :) Najlepsza gra miejska w jakiej brałem udział. Czekam na kolejne projekty tej firmy!

Dziękujemy, grzesieg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: urbgames, Dyrektor generalny, Hevelius' Treasure | Scavenger HuntOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Niezmiernie nam miło! Będziemy się odzywać jak tylko zrobimy nowe gry :)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Idealna dla wszystkich lubiących spacery, zagadki, odkrywanie miasta lub dobrą zabawę. Gra jest nie za krótka ani za długa, pozostawia ochotę na więcej. Polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, kazmipl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: urbgames, Dyrektor generalny, Hevelius' Treasure | Scavenger HuntOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Bardzo nam miło że się Państwo dobrze bawili, fajnie było Was poznać i spędzić czas po grze. Zapraszamy na nasze przyszłe scavenger hunty !