“Smacznie i z pomysłem”

Przyganiał Kocioł Wokowi
Zamów online
Nr 267 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Restauracja zdecydowanie godna polecenia. Jest świeżo, zdrowo i z pomysłem! Są zupy (kocioł) i dania z makaronem (wok), stąd ciekawa nazwa lokalu. Menu co jakiś czas się zmienia i możemy posmakować kolejnych pyszności. Napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa jest bardzo pomocna, miła i duży plus za wiedzę oraz cierpliwie tlumaczenie, co znaczą nazwy składników w menu Napewno wrócę!

1  Dziękujemy, AnnaT5051

Bardzo, bardzo miłe miejsce, malutkie, ale urządzone przyjaźnie, dwuosobowe stoliczki, dużo świeżych kwiatów w doniczkach, ładne oświetlenie. Przepiękne naczynia. Potrawy podane ze smakiem i dobrym pomysłem, co miesiąc jest inne menu, nieduża karta ale bardzo interesująca. Na przystawkę bułeczka Bao z kiełbasą chorizo- cudne miękkie ciasto, marynowane chińskie grzybki i hiszpańska kiełbasa- niebo dla kubków smakowych! Najlepszy Ramen w Trójmieście z delikatnym jajkiem i pyszną szarpaną wołowiną!!! Zupa tajska z dużymi soczystymi krewetkami i gruszką zaskakuje słodkawym smakiem. Wyśmienita. Przemiła obsługa pilnuje czasu i kolejności wydawanych dań. Ceny bardzo przystępne. Polecam i na pewno nie raz tam wrócę:)))

Dziękujemy, piumeno

Bardzo miła obsługa, ceny spoko a jedzenie bardzo pyszne podane w cieszący oko sposób. Miejsce oddalone od szlaku turystycznego - warto jednak przejść sie kawałek zeby odwiedzić to miejsce. Od pomniku neptuna jakies 10 min spacerkiem.
Ładne, kameralne miejsce. Sam lokal mały, jednak w ciepłe dni mozna usiąść takze na zewnątrz.
Jadłam ramen - byl pyszny, porcja duza. Stosunek ceny do ilości i jakosci jak najbardziej na plus.
Polecam!

Dziękujemy, Highheels91
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

przemiłe zaskoczenie, przepyszny i ogromny Ramen, jeden z najlepszych jakie jadłam w 3mieście, świetna obsługa i na poczekaniu kimczi z czarnym i białym sezamem:) jednym słowem: warto tu zajrzeć:)

Dziękujemy, 375paulinab
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

super miejsce na dolnym mieście, choć niepozorne
dania pyszne, a moim faworytem definitywnie został boczek
restauracje znalazłem w fine bite ale pewnie szybko wrócę

1  Dziękujemy, meekohwhy

Przyganiał Kocioł Wokowi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Przyganiał Kocioł Wokowi? Podziel się wrażeniami!