Gdańsk

“Mój faworyt - boczek”

Przyganiał Kocioł Wokowi
Zamów online
Nr 268 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

super miejsce na dolnym mieście, choć niepozorne
dania pyszne, a moim faworytem definitywnie został boczek
restauracje znalazłem w fine bite ale pewnie szybko wrócę

1  Dziękujemy, meekohwhy

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Nowe miejsce sprawdzone dzięki Finebite. Małe Bistro w genialnej lokalizacji klimatu Dolnego Miasta w Gdańsku, świeże składniki i krótka, interesująca karta, zarówno na lunch jak i popołudniowe wyjście ze znajomym. Polecam bardzo tatara z serc.

2  Dziękujemy, Stan P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielki lokal na ulicy Lakowej, Dolne Miasto. Kuchnia azjatycka z elementami autorskimi. Super smacznie. Wszystkie zamówione dania: przystawka z boczkiem, kociołek z wołowiną i udon letni z krewetkami - fantastyczne. Super lemoniada domowa, na życzenie bez cukru...metalowe słomki i pałeczki też zasługują na uznanie...super miła i kompetentna obsługa...naprawdę polecam..

Dziękujemy, Ewa2077
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, właściciele otwarci i gadatliwi . Pyszne jedzenie i te lemoniady... Mmmmm puszne. Jak dotąd moje ulubione miejsce w 3 City. Gorąco polecam.

Dziękujemy, MarekK1843
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam.
Obsługa: kelner przemiły, wszystkie pozycje dokładnie wyjaśnił
Karta: to już kolejna odsłona menu, jedna i druga krótka, konkretna, podane wszystkie składniki. Nazwy japońsko brzmiące ale jak wyżej :)
Dania podzielone na sekcje: przystawki: szkoda mi wegan, że nie są w stanie spróbować genialnie przyrządzonego boczku. Miód w ustach, rozpływający się.
Dania z kotła to zupy z makaronem, z woka - bardziej stałe potrawy. Spróbowaliśmy również lemoniady i smoothie.
Naczyniami są bardzo interesujące w kształtach miski, w lokalu serwowane ekorurki do napojów. Sztućce w kolorze miedzi interesująco wyglądają.

Dziękujemy, Nitrella

Przyganiał Kocioł Wokowi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Przyganiał Kocioł Wokowi? Podziel się wrażeniami!