“Bardzo dobre jedzenie”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 330 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Jedzenie rewelacyjne, obsługa trochę zakręcona i posiłki podawane nie w kolejności, ale przy bardzo dużej grupie to do przyjęcia. Piwo gruzińskie smaczne. Warto wejść i zjeść chaczapuri po adzarsku (bardzo dobrze zrobione) i chinkali. Smacznego

Dziękujemy, Jacek K

Weszliśmy prosto z ulicy i się nie zawiedliśmy. Obsługa przemiła, jedzenie dobrze przyprawione i aromatyczne. Polecamy gorąco!

Dziękujemy, Dotie P

Pani kierownik bardzo miła i uśmiechnięta. Niskie ceny jak na centrum miasta, polecam serdecznie

Dziękujemy, Autumnteaa

Lokal umiejscowiony w dawnym biurze Agory. Pierogi chinkali w 3 rodzajach (mięso, mięso i zioła, ser) w cenie 3,90 zł/szt. Całkiem smaczne, choć może ciasto trochę za grube. Placki chaczapuri niesamowicie sycące i tłuste. Obsługa dosyć sprawna. Niestety lokal nie ma wyraźnego klimatu. Do tego stosunkowo drogo. Za obiad dla 2 osób daliśmy 100zł (bez alkoholu).

Dziękujemy, Bart_van_Hh
Zrecenzowano 1 września 2019

Ciepłe sierpniowe popołudnie, wszystkie restauracje na Starym Mieście oblężone. W Chinkalni zajęte dwa stoliki na zewnątrz i jeden w środku. Trzy panie kelnerki. Czekaliśmy na podanie kart 15 minut, aż zrezygnowaliśmy bo szkoda czasu. Panie doskonale wiedziały że czekamy (przy tych pustkach w lokalu ciężko nie zauważyć). Jak wychodziliśmy jedna z Pań stała na zewnątrz, z rękami założonymi. Chyba z założeniem "napędzania" Klientów do restauracji. Proponuję spróbować najpierw ogarnąć tych, których się już ma.
Nie wróżę sukcesów.

Dziękujemy, Marika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASB S, Kierownik, Chinkalnia Restauracja GruzińskaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinie i przepraszamy. Jest nam bardzo przykro za zaistniałą sytuację. Obiecujemy że zostaną wyciągnięnte konsekwencje i zrobimy wszystko, aby takie zachowanie obsługi nigdy się nie powtórzyło.
Czy mogli by Państwo powiedzieć kiedy ta sytuacja miała miejsce?
Mamy nadzieję że dostaniemy od Państwa jeszcze jedną szansę i kolejna wizyta będzie udana.

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!