“Dobra atmosfera.”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 330 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Pani kierownik bardzo miła i uśmiechnięta. Niskie ceny jak na centrum miasta, polecam serdecznie

Dziękujemy, Autumnteaa

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal umiejscowiony w dawnym biurze Agory. Pierogi chinkali w 3 rodzajach (mięso, mięso i zioła, ser) w cenie 3,90 zł/szt. Całkiem smaczne, choć może ciasto trochę za grube. Placki chaczapuri niesamowicie sycące i tłuste. Obsługa dosyć sprawna. Niestety lokal nie ma wyraźnego klimatu. Do tego stosunkowo drogo. Za obiad dla 2 osób daliśmy 100zł (bez alkoholu).

Dziękujemy, Bart_van_Hh
Zrecenzowano 1 września 2019

Ciepłe sierpniowe popołudnie, wszystkie restauracje na Starym Mieście oblężone. W Chinkalni zajęte dwa stoliki na zewnątrz i jeden w środku. Trzy panie kelnerki. Czekaliśmy na podanie kart 15 minut, aż zrezygnowaliśmy bo szkoda czasu. Panie doskonale wiedziały że czekamy (przy tych pustkach w lokalu ciężko nie zauważyć). Jak wychodziliśmy jedna z Pań stała na zewnątrz, z rękami założonymi. Chyba z założeniem "napędzania" Klientów do restauracji. Proponuję spróbować najpierw ogarnąć tych, których się już ma.
Nie wróżę sukcesów.

Dziękujemy, Marika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASB S, Kierownik, Chinkalnia Restauracja GruzińskaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinie i przepraszamy. Jest nam bardzo przykro za zaistniałą sytuację. Obiecujemy że zostaną wyciągnięnte konsekwencje i zrobimy wszystko, aby takie zachowanie obsługi nigdy się nie powtórzyło.
Czy mogli by Państwo powiedzieć kiedy ta sytuacja miała miejsce?
Mamy nadzieję że dostaniemy od Państwa jeszcze jedną szansę i kolejna wizyta będzie udana.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z ciekawości. Chinkali bardzo dobre. Lulu Kebab poprawny. Odżachuri byłem zawiedziony, choć nie mam porównania. Odnoszę wrażenie, jakby ogólnie trochę brakowało przypraw.

Dziękujemy, sirm_pl
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo smacznie i bardzo miła i szybka obsługa!!!Polecamy wszystkim kochajàcym Gruzjè. Pat& Tomek

Dziękujemy, Tomasz R

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!