“Obsługa - poniżej krytyki”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 330 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 1 września 2019

Ciepłe sierpniowe popołudnie, wszystkie restauracje na Starym Mieście oblężone. W Chinkalni zajęte dwa stoliki na zewnątrz i jeden w środku. Trzy panie kelnerki. Czekaliśmy na podanie kart 15 minut, aż zrezygnowaliśmy bo szkoda czasu. Panie doskonale wiedziały że czekamy (przy tych pustkach w lokalu ciężko nie zauważyć). Jak wychodziliśmy jedna z Pań stała na zewnątrz, z rękami założonymi. Chyba z założeniem "napędzania" Klientów do restauracji. Proponuję spróbować najpierw ogarnąć tych, których się już ma.
Nie wróżę sukcesów.

Dziękujemy, Marika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASB S, Kierownik, Chinkalnia Restauracja GruzińskaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinie i przepraszamy. Jest nam bardzo przykro za zaistniałą sytuację. Obiecujemy że zostaną wyciągnięnte konsekwencje i zrobimy wszystko, aby takie zachowanie obsługi nigdy się nie powtórzyło.
Czy mogli by Państwo powiedzieć kiedy ta sytuacja miała miejsce?
Mamy nadzieję że dostaniemy od Państwa jeszcze jedną szansę i kolejna wizyta będzie udana.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z ciekawości. Chinkali bardzo dobre. Lulu Kebab poprawny. Odżachuri byłem zawiedziony, choć nie mam porównania. Odnoszę wrażenie, jakby ogólnie trochę brakowało przypraw.

Dziękujemy, sirm_pl
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo smacznie i bardzo miła i szybka obsługa!!!Polecamy wszystkim kochajàcym Gruzjè. Pat& Tomek

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne chinkali i charczo... mila, mloda obsluga i rozsądne ceny. Siedzieliśmy na zewnątrz więc o restauracji w środku nie mogę się wypowiedzieć...

Dziękujemy, expat72
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Będąc w Gdańsku stwierdziłem, że warto sprawdzić nowo otwartą gruzińską restaurację, szczególnie, że niedawno wróciłem z urlopu w Gruzji (więc będę miał doskonałe porównanie). Na wstępie obsługa. Młode dziewczyny uśmiechnięte i miłe, ale średnio zainteresowane klientem. Jedzenie dobre i przystępne cenowo, jednak nie jest to ten sam smak co w Gruzji ( ale to przecież oczywiste, tam używają lokalnych składników-mimo to dobre) jedyna uwaga to proponuję kucharzowi śmielej używać przypraw (sól, pieprz itp.) winko domowe pyszne :). Ogólnie za wino coś w rodzaju gulaszu (nie pamiętam nazwy) oraz chinkali zapłaciłem 43 PLN. Mam nadzieję, że będą się rozwijać, bo na pewno wrócę.

Dziękujemy, Łukasz S

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!