“Trzeba lubić te kuchnię”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 330 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z ciekawości. Chinkali bardzo dobre. Lulu Kebab poprawny. Odżachuri byłem zawiedziony, choć nie mam porównania. Odnoszę wrażenie, jakby ogólnie trochę brakowało przypraw.

Dziękujemy, sirm_pl

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo smacznie i bardzo miła i szybka obsługa!!!Polecamy wszystkim kochajàcym Gruzjè. Pat& Tomek

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne chinkali i charczo... mila, mloda obsluga i rozsądne ceny. Siedzieliśmy na zewnątrz więc o restauracji w środku nie mogę się wypowiedzieć...

Dziękujemy, expat72
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Będąc w Gdańsku stwierdziłem, że warto sprawdzić nowo otwartą gruzińską restaurację, szczególnie, że niedawno wróciłem z urlopu w Gruzji (więc będę miał doskonałe porównanie). Na wstępie obsługa. Młode dziewczyny uśmiechnięte i miłe, ale średnio zainteresowane klientem. Jedzenie dobre i przystępne cenowo, jednak nie jest to ten sam smak co w Gruzji ( ale to przecież oczywiste, tam używają lokalnych składników-mimo to dobre) jedyna uwaga to proponuję kucharzowi śmielej używać przypraw (sól, pieprz itp.) winko domowe pyszne :). Ogólnie za wino coś w rodzaju gulaszu (nie pamiętam nazwy) oraz chinkali zapłaciłem 43 PLN. Mam nadzieję, że będą się rozwijać, bo na pewno wrócę.

Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, przemiła i zorientowana obsługa no i świetna lokalizacja. Obsługa doradzi nawet osobom, które nie mają pojęcia o kuchni gruzińskiej. Gorąco polecam!

Dziękujemy, xbotzqc

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!